W sobotę 10 kwietnia doszło do dość zaskakującej sytuacji, Pomimo zakazu mieszkańcy Malanowa w województwie wielkopolskim tłumnie pojawili się na weselu pewnej pary.

Impreza nie potrwała jednak długo. Uczestnicy zdarzenia, obsługa oraz członkowie zespołu muzycznego musieli niestety opuścić lokal koło godziny 23:00.

Na miejscu pojawili się policjanci i wylegitymowali 81 osób znajdujących się w budynku. Ponadto sroga kara spotkała również właścicieli restauracji. Sanepid nakazał im natychmiast zamknąć lokal, w którym odbywała się impreza.

Mieszkańcy województwa wielkopolskiego zorganizowali wesele z poprawinami pomimo restrykcji

Uczestnicy wesela jednak się nie poddali i tłumnie pojawili się na poprawinach u młodej pary. Tydzień później goście zgromadzili się przed restauracją.

Policja. Źródło: youtube.com
Policja. Źródło: youtube.com
Policja. Źródło: youtube.com

Tym razem było ich aż 200. Muzyka leciała z głośników, a na imprezie rozdawano żurek i chleb. Ponoć właściciele restauracji przygotowali aż 1000 porcji.

Policjanci znaleźli sposób na kontrolowanie tłumu

Jak zdradził Mateusz Latuszewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Turku, policjanci nie pozbyło się towarzystwa, a jedynie zadbało o swobodny przejazd przejazdu na drodze wojewódzkiej 470.

Policja. Źródło: youtube.com
Policja. Źródło: youtube.com
Policja. Źródło: youtube.com

Ponadto policjanci sprawdzali, czy każdy ze zgromadzonych ma na twarzy prawidłowo założoną maseczkę ochronną oraz pilnowali, by goście się gromadzili się w grupach.

Odbyło się beż żadnych incydentów. Goście posłusznie słuchali poleceń policji i zachowywali ostrożność.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO