Kilka dni temu w polskich mediach pojawiła się zabawna informacja. Jedna z mieszkanek Krakowa zadzwoniła do inspektorów Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami błagając o pomoc.

Wiadomość o krakowskim croissancie „Lagun” dotarła do znanego pisarza

Kobieta zgłosiła, że od dwóch dni na pobliskich drzewie znajdował się legwan. Przerażona poprosiła inspektorów o pomoc. Podobno mieszkańcy całego bloku bali się otworzyć okna w obawie, że tajemniczy zwierzak wejdzie do mieszkania.

Przygotowani inspektorzy Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami dotarli na miejsce. Nie mogli jednak uwierzyć własnym oczom. Tajemniczy legwan był… francuskim rogalikiem Croissant. Jedna z osób umieściła go na drzewie, a z daleka faktycznie wyglądał jak egzotyczny legwan.

To zabawne, jak zareagował Stephen King

Zabawna informacja obiegła media na całym świecie. Wieść o krakowskim legwanie dotarła nawet do samego Stephena Kinga.

Amerykański pisarz skomentował zabawną sytuację słowami:

Croissant pojawił się na naszej planecie, pożądając ziemskich kobiet

Krakowski croissant "Legwan " był bohaterem w takich mediach jak BBC, „The Sun”, czy „Le Figaro”. Trzeba przyznać, że stał się prawdziwą gwiazdą. W końcu nie można co dzień spotkać takiego wyjątkowe znaleziska.

Historia z legwanem rozbawiła wiele osób. Na szczęście mieszkańcy krakowskiego osiedla mogli odetchnąć z ulgą i spokojnie otworzyć okna.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO