Krzysztof Jackowski czyli słynny jasnowidz z Człuchowa regularnie od wielu lat dzieli się z ludźmi swoimi wizjami.

Skuteczność swoich wizji szacuje na około 80 procent i może pochwalić się licznym gronem osób, które w nie wierzą.

Jasnowidz podał, że miał kolejną wizję dotyczącą obecnego roku. W programie "Wideoprezentacje" można usłyszeć, że mężczyzna przewiduje dosyć niepokojące rzeczy.

Krzysztof Jackowski podzielił się z Polakami przerażającą wizją

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiej niebawem w Polsce wydarzy się coś bardzo smutnego. W krótkim czasie w jednym ze szpitali ma umrzeć bardzo dużo starszych osób.

Jasnowidz uważa jednak, że nie będzie to miało związku z zarazą. Sytuacja ta odbije się jednak głośnym echem w mediach.

Krzysztof Jackowski/ screen YouTube
Krzysztof Jackowski/ screen YouTube
Krzysztof Jackowski/ screen YouTube

Przerażająca wizja śmierci nie jest jedyną zapowiedzią Jackowskiego. Okazuje się, że Polaków czeka również spora zmiana w rządzie.

Jego słowa dosłownie powalają na kolana

Zdaniem jasnowidza z Człuchowa jeden z czołowych polityków podda się dymisji, przez co rząd zacznie się powoli kruszyć. Prawo i Sprawiedliwość nie dotrwa do kolejnych wyborów.

PiS się unicestwi… Może nie jako partia, ale jako koalicja i będzie to manewr zamierzony

- zdradził jasnowidz.

Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official

Jakiś czas temu Jackowski przepowiedział również, że w 2021 roku rządem będzie kierować nowy premier. Myślicie, że jego przepowiednie się sprawdzą?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO