Nie da się ukryć, że pandemia koronawirusa pokrzyżowała w tym roku wiele planów. Samotnie spędzona Wielkanoc była tylko początkiem. Wszystko wskazuje na to, że Święta Bożego Narodzenia także spędzimy z dala od rodziny.

Co zatem z Sylwestrem?

Święta i Sylwester zbliżają się już do nas wielkimi krokami. Niecały miesiąc dzieli nas bowiem od zakończenia bieżącego roku. Jak spędzimy najważniejsze imprezy w roku? Okazuje się, że zupełnie inaczej niż dotychczas!

Jak informuje portal Biznes Info, zalecenia rządu dotyczące Sylwestra są bardzo podobne do tych, które będą obowiązywać podczas Świąt Bożego Narodzenia. Możemy zatem zapomnieć o zabawach na salach, czy też w dużym gronie znajomych!

W środę odbyło się spotkanie premiera Mateusza Morawieckiego z internautami. Premier rozwiał na nim wszystkie wątpliwości dotyczące zbliżającego się Sylwestra. Mateusz Morawiecki wyznał, że on także tęskni już do normalności i świętowania, do jakiego byliśmy przyzwyczajeni przez lata.

Premier zaapelował o cierpliwość!

- Na pewno w tym roku lepiej nie szykować się na hucznego Sylwestra z wieloma znajomymi i przyjaciółmi, dlatego że ryzyko tego, że pandemia będzie cały czas trwała, będzie nam zagrażała, jest za duże –zaznaczył premier.

Wszystko wskazuje na to, że w imprezie sylwestrowej, podobnie jak podczas Świąt Bożego Narodzenia będzie mogło wziąć udział maksymalnie pięć osób, poza domownikami. Co więcej, niewykluczone jest, że policja będzie przeprowadzać kontrole w sylwestrową noc.

Warto także zaznaczyć, że w tym roku po raz pierwszy od czterech lat nie odbędzie się Sylwester Marzeń TVP. O rezygnacji z sylwestrowych imprez masowych poinformowała także stacja Polsat i TVN.

Jak informował portal "Życie": PIELĘGNIARKA POSTANOWIŁA POWIEDZIEĆ DOŚĆ I WYZNAŁA ZDUMIEWAJĄCĄ PRAWDĘ. JEJ WYPOWIEDŹ TO PRZTYCZEK W NOS DLA KORONASCEPTYKÓW. MOCNE SŁOWA

Przypomnij sobie: W OSTATNIEJ CHWILI POJAWIŁ SIĘ PILNY KOMUNIKAT MINISTERSTWA W SPRAWIE POWROTU UCZNIÓW DO SZKÓŁ. MEN POSTANOWIŁ POINFORMOWAĆ O ZAMKNIĘCIU SEMESTRU

Portal "Życie" pisał również: NOWA OKŁADKA Z ANNĄ LEWANDOWSKĄ WYWOŁAŁA OGROMNE OBURZENIE W SIECI. DO SYTUACJI ODNIOSŁA SIĘ MIĘDZY INNYMI MATYLDA DAMIĘCKA. O CO CHODZI