Prezydent Warszawy jest szczęśliwym mężem oraz tatą dwójki dzieci, 16 – letniej Oli oraz 11 – letniego Stasia. Ostatnio polityk zabrał głos na temat tego, co sądzi o kontynuowaniu zdalnego nauczania.

Rafał Trzaskowski ostro o decyzji rządu

Podczas ostatniej konferencji premier Mateusz Morawiecki przekazał, że ze względu na sytuację epidemiologiczną w naszym kraju kontynuowane będzie nauczanie w trybie zdalnym. Jak się okazuje, ta decyzja nie wszystkim przypadła do gustu. Jedną z osób, która wyraziła mocny sprzeciw dalszemu zdalnemu nauczaniu jest Rafał Trzaskowski.

- Rząd po raz kolejny postanowił zaszkodzić dzieciom i pogłębić chaos w edukacji. Decyzja o przedłużeniu nauki zdalnej, o wyznaczeniu jednego dla całego kraju terminu ferii na początku stycznia - de facto łącząc ferie ze świętami - to zapaść w edukacji – zaznaczył prezydent Warszawy.

Dodatkowo Rafał Trzaskowski zaznaczył, że jest zbulwersowany tym, że rząd woli otworzyć galerie handlowe zamiast szkół. Prezydent Warszwy uważa, że jest to niedopuszczalne!

Czy polityk ma rację?

Według decyzji rządu nauka zdalna potrwa co najmniej do Bożego Narodzenia. Następnie od 4 do 17 stycznia zaplanowane są ferie zimowe, które w tym roku będą odbywać się jednocześnie dla całej Polski.

Rafał Trzaskowski martwi się nie tylko o prawie miesięczną przerwę uczniów w nauce, ale także o to, że rząd w żaden sposób nie wspiera nauczycieli, rodziców i uczniów w obecnej sytuacji.

Prezydent Warszawy zaznacza także, że chodzi o straty jakie dzieci poniosą nie tylko w nauce, ale także o brak kontaktów interpersonalnych i nauki pracy w grupie. Czy apel polityka zostanie wysłuchany? I czy Wy zgadzacie się ze słowami Rafała Trzaskowskiego?

Jak informował portal "Życie": TEGOROCZNE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA SPĘDZIMY SAMOTNIE? W OSTATNIM WYWIADZIE MINISTER ZDROWIA ADAM NIEDZIELSKI ROZWIAŁ WSZYSTKIE WĄTPLIWOŚCI

Przypomnij sobie: PROFESOR SIMON W MOCNYCH SŁOWACH O SZPITALU TYMCZASOWYM NA STADIONIE NARODOWYM. NIE ZOSTAWIŁ SUCHEJ NITKI, CO POWIEDZIAŁ O ORGANIZACJI PLACÓWKI

Portal "Życie" pisał również: EWA KASPRZYK JEST NIESAMOWICIE SZCZĘŚLIWA! POPULARNA AKTORKA PODZIELIŁA SIĘ ZE SWOIMI FANAMI RADOSNĄ NOWINĄ! KIEDY ODBĘDZIE SIĘ ŚLUB