Sensacyjne wieści o Donaldzie Tusku! Były premier i przewodniczący Rady Europejskiej, a obecnie przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej ma mieć objawy COVID-19, a także poddał się testom na obecność SARS-CoV-2 i w tej chwili znajduje się na kwarantannie. O zachorowaniu Donalda Tuska poinformował portal Politico na swoim Twitterze.

Donald Tusk już we wtorek miał poddać się izolacji, a zaraz potem przeprowadzono niezbędny test. Dziś były premier czeka na wyniki badań, jednak ma wyraźne objawy wskazujące na COVID-19.

Do mediów nie trafiły jednak informacje o tym, jak czuje się Donald Tusk, ani o jakie dokładnie objawy choroby chodzi. Kilka dni temu – jak przypomina portal Warszawa w Pigułce – szeroko komentował sytuację w Polsce i na Twitterze niezwykle mocno wspierał Strajk Kobiet.

Sensacyjne wieści o Donaldzie Tusku. Były premier jest zarażony, ma objawy COVID-19, poddał się samoizolacji

Donald Tusk ma objawy zarażenia koronawirusem i poddał się testom na SARS-CoV-2, obecnie czeka na wyniki. W ten chwili jest na samoizolacji.

„Polska jest najgorzej przygotowanym państwem do jesiennej fali epidemii w całej Unii. Gdy inni szykowali się na wojnę z wirusem, wy - na wojnę z narodem. Wycofajcie się z niej, zanim dojdzie do tragedii. Ludziom pozostał krzyk, decyzje należą do was” – napisał dwa dni temu na Twitterze Donald Tusk.

Były przewodniczący Rady Europejskiej od grudnia ubiegłego roku stał się szefem Europejskiej Partii Ludowej.

Jak informował portal "Życie": PRYMAS POLSKI ZDENERWUJE KOBIETY POPIERAJĄCE PROTESTY? ARCYBISKUP WOJCIECH POLAK ZWRÓCIŁ SIĘ BEZPOŚREDNIO DO NICH, JEGO SŁOWA TO WIELKIE ZASKOCZENIE

Przypomnij sobie: PROTESTUJĄCE KOBIETY DOSTAŁY JASNY SYGNAŁ OD MINISTERSTWA ZDROWIA. WALDEMAR KRASKA POSTANOWIŁ DAĆ WYRAŹNY KOMUNIKAT, CO POWIEDZIAŁ W SPRAWIE EPIDEMII

Portal "Życie " pisał również: ZAKOCHAŁA SIĘ, A MĘŻCZYZNĘ ŻYCIA ODEBRAŁA JEJ WŁASNA CÓRKA! NIEZWYKLE SMUTNA HISTORIA PEWNEJ KOBIETY, ŻADNA Z NAS NIE CHCIAŁABY TEGO DOŚWIADCZYĆ