TVN24 poinformowało o tym, że w Polsce pojawi się niebezpieczeństwo pierwszego stopnia i trzeba się na nie przygotować. Z tego powodu trzeba było wydać specjalne, pilne ostrzeżenie. Wielu Polaków będzie z tego powodu niezadowolonych, gdyż często bagatelizujemy to zagrożenie, a może ono kosztować nas zdrowie i życie.

Październikowa pogoda mocno nas zaskakuje i często pojawiają się zjawiska, które stanowić dla nas zagrożenie. Obecnie pojawiło się pilne ostrzeżenie w tej kwestii, które będzie obowiązywać w czwartek. Nie warto umniejszać znaczenia tego zjawiska, nieostrożność może nas kosztować wiele!

Polacy muszę mieć się na baczności, właśnie ukazało się ważne ostrzeżenie. Chodzi o pogodę, sytuacja jest bardzo poważna

O co chodzi? Meteorolodzy IMGW zdecydowali się wydać ostrzeżenie pierwszego stopnia (alert żółty) w sprawie wystąpienia silnych i gęstych mgieł. Wystąpią one przede wszystkich na ziemi świętokrzyskiej.

Gdzie będzie najtrudniej? To miasta i powiaty takie, jak kielecki, Kielce, starachowicki, ostrowiecki, opatowski, sandomierski, stalowowolski, niżański, kolbuszowski, mielecki, tarnobrzeski, Tarnobrzeg, staszowski, dąbrowski, buski, pińczowski, kazimierski – informuje Lelum.

Właśnie mieszkańcy tych regionów musza spodziewać się utrudnionych warunków, zarówno na drodze, jak i podczas poruszania się na wolnym powietrzu. Bowiem widoczność będzie wynosiła od 50 do 200 metrów.

Taka pogoda nie sprzyja kierowcom, ani pieszym. Kolizja czy wypadek są w takich sytuacjach realnym zagrożeniem. W czwartek nad całym krajem będzie dość pochmurno, a niektórych częściach kraju może popadać.

Jak informował portal "Życie": PRYMAS POLSKI ZDENERWUJE KOBIETY POPIERAJĄCE PROTESTY? ARCYBISKUP WOJCIECH POLAK ZWRÓCIŁ SIĘ BEZPOŚREDNIO DO NICH, JEGO SŁOWA TO WIELKIE ZASKOCZENIE

Przypomnij sobie: PROTESTUJĄCE KOBIETY DOSTAŁY JASNY SYGNAŁ OD MINISTERSTWA ZDROWIA. WALDEMAR KRASKA POSTANOWIŁ DAĆ WYRAŹNY KOMUNIKAT, CO POWIEDZIAŁ W SPRAWIE EPIDEMII

Portal "Życie " pisał również: ZAKOCHAŁA SIĘ, A MĘŻCZYZNĘ ŻYCIA ODEBRAŁA JEJ WŁASNA CÓRKA! NIEZWYKLE SMUTNA HISTORIA PEWNEJ KOBIETY, ŻADNA Z NAS NIE CHCIAŁABY TEGO DOŚWIADCZYĆ