Jak podaje portal "Lelum", zaginęła Julia Zakrzewska. 14-latka po raz ostatni była widziana we wtorek 13 października około godziny 13:40 na dworcu PKP w Iławie. Policja prosi o pilny kontakt wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat tego, gdzie może przebywać Julia Zakrzewska lub jakiekolwiek informacje, które pomogą ją odnaleźć.

Zaginęła 14-letnia Julia Zakrzewska

14-letnia Julia Zakrzewska jest kolejną nastolatką, która zaginęła w ciągu ostatnich kilku dni. Policja prosi o pomoc i kontakt wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat na temat zaginionej dziewczynki. Opublikowano rysopis i zdjęcie Julii, a także podano informacje o miejscu, w którym widziano ich po raz ostatni.

14-letnia Julia Zakrzewska ma 160 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma długie włosy sięgające do ramion, brązowe z pasemkami. Kiedy dziewczyna ma spięte włosy widoczne jest wystrzyżenie dołu głowy. Julia ma podłużną twarz, bliznę na brwi i brązowe oczy. Nastolatka nosi okulary.

To miała na sobie w dniu zaginięcia

Po raz ostatni Julia Zakrzewska widziana była we wtorek 13 października o godzinie 13:40 na dworcu PKP w Iławie. Od tamtej pory dziewczynka nie daje znaku życia. Nie skontaktowała się z bliskimi.

W chwili zaginięcia nastolatka miała na sobie czarne spodnie z wiszącym łańcuszkiem, siwą bluzę dresową z napisem, niebieską dżinsową kurtkę i czarne sportowe buty. Miała ze sobą również plecak w kolorze czarno-różowym z futerkiem.

lelum.pl

Policja prosi o kontakt

"Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 47 73 262 00, 112 lub osobisty z najbliższą jednostką policji" - informuje policja w komunikacie cytowanym przez portal "Lelum".

Policja, a przede wszystkim rodzina i bliscy 14-letniej Julii Zakrzewskiej mają nadzieję, że dziewczyna wróci do domu cała i zdrowa. Mamy nadzieję, że ta historia będzie miała swoje szczęśliwe zakończenie.

ifoilawa.pl

Widzieliście gdzieś Julię Zakrzewską?

To też może cię zainteresować: Godziny dla seniorów nie tylko w sklepach? Dla wielu będzie to dużym zaskoczeniem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy Krzysztof Jackowski nie mówi całej prawdy, gdyż jest zbyt przerażająca? Co takiego zobaczył wizjoner

O tym się mówi: Prawdziwa historia 45-letniej Polki zakażonej wirusem COVID-19. Kobieta opowiedziała o chorobie i powikłaniach