Jak donosi portal Fakt, wczoraj 29 września, w miejscowości Świerklany znajdującej się na Śląsku rozegrały się drastyczne sceny. 3 – letni chłopiec został przygnieciony przez szafę.

Tragiczna sytuacja

„Dziennik Zachodni” przekazał, że do tragicznej sytuacji doszło dokładnie około godziny 17:30 na ulicy Kucharzówka w Świerklanach. Wtedy to do dyspozytora zgłoszono nieszczęśliwe zdarzenie.

Jak się okazuje, na małego chłopca przewróciła się szafa, która została przymocowana do ściany w nieodpowiedni sposób. Taka sytuacja to bardzo poważne zagrożenie dla zdrowia i życia małego dziecka.

Źródło: przegladpiaseczynski.pl

Jaki jest obecnie stan chłopca?

Kiedy na miejscu pojawiło się pogotowie okazało się, że chłopiec ma dość liczne obrażenia głowy, a dodatkowo krwawi z nosa. Na szczęście 3 – latek nie stracił przytomności i pozostawał w logicznym kontakcie. Na miejscu niemal natychmiast pojawił się śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, którym chłopiec zostać przetransportowany do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.

Według aktualnych doniesień chłopiec pozostaje w stanie ciężkim, aczkolwiek stabilnym. Miejmy zatem nadzieję, że cała historia zakończy się dla dziecka szczęśliwie.

Pamiętajmy, że jeśli w naszym domu przebywa małe dziecko, niezbędne jest odpowiednie zabezpieczenie wszystkich mebli, sprzętów czy też innych elementów wyposażenia domu, które mogą być niebezpieczne dla malucha. To, co z pozoru może nam się wydawać niegroźne dla dorosłego, w przypadku dziecka może doprowadzić do tragedii.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PILNA EWAKUACJA W JEDNYM Z POLSKICH MIAST. SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA. TYSIĄCE OSÓB MUSIAŁY OPUŚCIĆ ZAGROŻONY TEREN. NA MIEJSCU PRACUJĄ SŁUŻBY

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: RUDY KOT PRZYCHODZIŁ DO SKLEPU MIĘSNEGO, BY GAPIĆ SIĘ NA MIĘSO. GDY UDAŁO SIĘ MU WYPROSIĆ KAWAŁEK, GDZIEŚ GO ZANOSIŁ. WZRUSZAJĄCA HISTORIA

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TAMTEGO DNIA