Biedronka to bezapelacyjnie jeden z najchętniej odwiedzanych i najpopularniejszych supermarketów w Polsce i codziennie przewijają się przez sklepy tej sieci setki tysięcy klientów.

Jednak – jak w każdym sklepie – czasem dochodzi w niej do prób kradzieży, szczególnie wartościowych przedmiotów. Jednak próba kradzieży, jakiej podjął się 41-letni mężczyzna wprawia w osłupienie.

Ta próba kradzieży w Biedronce jest zdumiewająca. Po co ten mężczyzna to zrobił?

W Biedronce czasem dochodzi do naprawdę dziwnych sytuacji, ale to przechodzi najśmielsze wyobrażenia. Klienta na kradzieży przyłapali pracownicy, gdy zobaczyli, co chciał ukraść to nie mogli uwierzyć własnym oczom.

Do dziwnej sytuacji doszło w jednej z Biedronek we Wrocławiu. 41-letni mężczyzna wparował do sklepu Biedronki i zaczął w ekspresowym tempie napełniać torbę, czym mocno zwrócił na siebie uwagę pracowników marketu i ochroniarza. Natychmiast go zatrzymano i wezwano policję. Co chciał ukraść mężczyzna?

Jak informuje portal Smakosze, Biedronka od kilku lat tworzy specjalne akcje promocyjne, w których nagrodą są specjalne serie pluszaków. Tym razem, w Biedronce można zdobyć Fajniaki i to właśnie one miały być łupem 41-latka. Mężczyzna, bez płacenia za maskotki, chciał wynieść ze sklepu aż 13 z nich. To musiało naprawdę zdziwić obsługę sklepu. Jednak mężczyzna poniesie surowe konsekwencje swojego czynu.

Jak się okazuje, mężczyzna może trafić do więzienia „za Fajniaki” nawet na 5 lat. Ich łączna wartość przekroczyła bowiem 500 złotych. Mężczyzna wykazał się nie tylko sporą odwagą, ale i nieodpowiedzialnością, ale i desperacją. Maskotki wróciły na półkę, ale człowiek nie wyjaśnił, dlaczego chciał ukraść Fajniaki!

Gang Fajniaków

Gang Fajniaków ratuje planetę – i robi to śpiewająco! Zobaczcie teledysk do piosenki „Fajniaki i supermoc natury”. Poznajcie dziesięciu superfajnych przyjaciół i ich niezwykłe supermoce! Dobrze nas poznajcie i uważnie słuchajcie ! Zapraszamy do wspólnego śpiewania i świetnej zabawy! 💃🎸🎵

Posted by Biedronka on Friday, August 28, 2020

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NAJNOWSZE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ IWONĘ PAVLOVIĆ ZASKOCZYŁO NIEMALŻE WSZYSTKICH. FOTOGRAFIA ROBI SZAŁ W SIECI, PRZYPOMINA O WAŻNYM DLA KOBIETY DNIU

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CAŁKIEM NOWE INFORMACJE O ANNIE JANTAR, O KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁ NIEMALŻE NIKT. ODNALEZIONO LIST ZAADRESOWANY DO ARTYSTKI, JEGO TREŚĆ WRĘCZ WYCISKA ŁZY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TEGO DNIA