Czy emerytury bez podatku, włączając w to emerytury stażowe, coroczna waloryzacja emerytur – na tym jednak koniec dodatkowych świadczeń dla emerytów!

Jednak to nie wersja rządzących, którzy obecnie proponują seniorom trzynaste i czternaste emerytury, a także 500 plus dla niesamodzielnych osób starszych. Jednak Polacy pytani o to, co woleliby w tym temacie, gdyby mieli wybierać przekonują, że widzą sprawę inaczej niż rząd premiera Mateusza Morawieckiego. Wyniki sondażu są niemal jednomyślne!

Wiele rodzajów dodatkowych świadczeń dla emerytów czy emerytura bez podatku? Seniorzy mówią jednym głosem!

Sondaż ten przeprowadził serwis Super Express. Obecnie wiadomo, ze emerytura 2021 będzie wyglądać podobnie do tegorocznej – ma się pojawić waloryzacja kwotowo-procentowa, a także trzynastki w wysokości minimalnego świadczenia, nowość w tym temacie to czternaste emerytury, których wypłacanie jest planowane na jesień 2021 roku.

Wciąż będzie funkcjonował także program 500 plus dla niesamodzielnych osób, w tym seniorów.

Jednak te programy skierowane są albo do niektórych grup osób starszych, albo można się ich spodziewać w jednorazowej formie. Co miesiąc wiele osób zmaga się jednak z niewielkim budżetem, wynikającym z minimalnego świadczenia, a nawet emerytur mniejszych niż to.

Ciekawym pomysłem, który pojawił się i jest popierany przez Związek Emerytów jest emerytura bez podatku, która znacząco poprawiłaby budżetu domowe wielu osób starszych. Jednak wówczas trzeba byłoby zrezygnować z dodatkowych programów.

Co na to osoby badane przez serwis „Super Express” i „SuperBiznes”? Zadano im pytanie, czy rząd powinien znieść dodatkowe świadczenia dla emerytów, jak trzynastki czy 500 plus dla niesamodzielnych, w zamian wprowadzając emerytury bez podatku.

Przeważająca większość osób, bo aż 79 procent ankietowanych optowało za takim wyjściem! Przeciw było tylko 17 procent badanych. Pozostali głosujący nie mieli opinii w tej sprawie.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NAJNOWSZE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ IWONĘ PAVLOVIĆ ZASKOCZYŁO NIEMALŻE WSZYSTKICH. FOTOGRAFIA ROBI SZAŁ W SIECI, PRZYPOMINA O WAŻNYM DLA KOBIETY DNIU

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CAŁKIEM NOWE INFORMACJE O ANNIE JANTAR, O KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁ NIEMALŻE NIKT. ODNALEZIONO LIST ZAADRESOWANY DO ARTYSTKI, JEGO TREŚĆ WRĘCZ WYCISKA ŁZY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TEGO DNIA