Koronawirus znów zatacza coraz szersze kręgi i pojawił się po raz kolejny w jednym z domów opieki osób starszych na terenie Polski. Sytuacja jest naprawdę poważna, a informacje na ten temat potwierdził Urząd Wojewódzki. Niestety, spora grupa osób ma potwierdzone zakażenie za pomocą testów. Chodzi nie tylko o pensjonariuszy, ale i sam personel placówki. Sprawa nie należy do łatwych, sanepid ma ręce pełne roboty!

Ognisko koronawirusa w domu opieki seniorów w Poznaniu! Sprawa nie należy do prostych, sanepid potwierdza kolejne zakażenia!

Okazuje się, że ognisko koronawirusa pojawiło się w Poznaniu, w domu opieki seniorów. Zgodnie z informacjami Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, zakażeniu uległo na ten moment 34 pensjonariuszy i pracowników prywatnego domu seniora przy ulicy Lechickiej w Poznaniu.

– U 34 pensjonariuszy i pracowników prywatnego domu opieki nad seniorami przy ul. Lechickiej w Poznaniu zdiagnozowano zakażenie SARS-CoV-2. 27 osób objęto kwarantanną – informuje Wielkopolski Urząd Wojewódzki, cytowany przez Pikio.

Zgodnie z informacjami biura prasowego urzędu, zakażonych jest 25 podopiecznych placówki i 9 pracowników. Według danych Tomasza Stube, nie ma problemów z ciągłością opieki nad seniorami. Magistrat poinformował, że w całej Wielkopolsce odnotowano w sobotę 167 nowych zakażonych, a sześć osób zmarło – 2 w szpitalach w Poznaniu i 4 z lecznicy w Krotoszynie.

Sytuacja jest poważna i może być rozwojowa, gdyż trwają testy pozostałych osób.

Oficjalna liczba osób zakażonych od początku epidemii w Polsce przekroczyła już w całym kraju 85 980 osób. Zmarły 2424 osoby.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NAJNOWSZE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ IWONĘ PAVLOVIĆ ZASKOCZYŁO NIEMALŻE WSZYSTKICH. FOTOGRAFIA ROBI SZAŁ W SIECI, PRZYPOMINA O WAŻNYM DLA KOBIETY DNIU

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: CAŁKIEM NOWE INFORMACJE O ANNIE JANTAR, O KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁ NIEMALŻE NIKT. ODNALEZIONO LIST ZAADRESOWANY DO ARTYSTKI, JEGO TREŚĆ WRĘCZ WYCISKA ŁZY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JUSTYNA KOWALCZYK PRZEKAZAŁA SWOIM FANOM WSPANIAŁE WIEŚCI. WŁAŚNIE STANĘŁA NA ŚLUBNYM KOBIERCU. INTERNAUCI SĄ OCZAROWANI TYM, JAK WYGLĄDAŁA TEGO DNIA