Do niebywałej sytuacji doszło na początku tego tygodnia w jednej ze szkół w Koluszkach, w województwie łódzkim. Nauczyciele i uczniowie nie wiedzieli, co powinni zrobić. Sytuacja była bardzo niebezpieczna.

Mężczyzna był nieobliczalny

Jak podaje portal Super Express, rodzic jednej z uczennic Szkoły Podstawowej nr 2 mieszczącej się w Koluszkach, w poniedziałek wtargnął do budynku placówki. Mężczyzna był niesamowicie rozwścieczony i agresywny.

Od kiedy tylko wszedł do szkoły wykrzykiwał, żeby wszyscy zdjęli maseczki. Chciał udowodnić, że koronawirus to tylko propaganda.

- Zdejmijcie te maski;

- To jest jeden wielki spisek!;

- Pani też ma wyprany mózg?;

- To jest manipulacja! Chcą nam wszczepić czipy – to tylko niektóre zdania, jakie wykrzykiwał mężczyzna podczas swojego ataku gniewu.

Nikt nie był w stanie go uspokoić!

Zachowanie mężczyzny bardzo wystraszyło nie tylko dzieci, ale i nauczycieli szkoły. Mężczyzna wydawał się być nieobliczalny i nie było wiadomo, do czego jest zdolny.

Co więcej, córka mężczyzny najpierw ukryła się przed ojcem w łazience, a następnie wyszła i prosiła ojca, aby się uspokoił. Jednak jej prośby na nic się nie zdały.

Finalnie agresywny mężczyzna został obezwładniony przez jednego z nauczycieli WF-u, który wyprowadzil agresora ze szkoły. Na na miejsce wezwano także policję, która zajęła się mężczyzną i zabrała go na komisariat.

Stwierdzono, że mężczyzna nie działał pod wpływem alkoholu ani też środków odurzających. Usłyszał zarzut zakłócania spokoju oraz nieodpowiedniego zachowania w miejscu publicznym. Jak informują media, sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Film ze zdarzenia można obejrzeć na stronie: https://lodz.se.pl/koluszki-wtargnal-do-szkoly-i-krzyczal-zeby-wszyscy-zdjeli-maseczki-obezwladnil-go-wuefista-aa-MNaG-o9oz-urgC.html

Jak informował portal "Życie": JAK WYGLĄDAŁY TEGOROCZNE WAKACJE PREZESA PIS? GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ WSPÓŁPRACOWNIK JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO

Przypomnij sobie: JEDEN Z KONCERTÓW PODCZAS FESTIWALU W OPOLU WYWOŁAŁ LAWINĘ WZRUSZENIA. OPERA LEŚNA ZALAŁA SIĘ ŁZAMI, WSZYSTKO ZA SPRAWĄ WOKALISTKI

Portal "Życie" pisał również: OKAZUJE SIĘ, ŻE MOŻNA OTRZYMYWAĆ WYŻSZĄ EMERYTURĘ? MAŁO KTO O TYM WIE, A SPOSÓB JEST BANALNIE PROSTY