Jarosław Kaczyński to wyjątkowo pracowity polityk, a od lat szefa Prawa i Sprawiedliwości nazywa się pracoholikiem, który każdą chwilę poświęca swojej wielkiej pasji, jaką jest polityka.

Jednak nie samą pracą człowiek żyje i nawet tak zapracowany poseł jak Jarosław Kaczyński potrzebuje kilku chwil wytchnienia. Postanowiła zatem wykorzystać urlop, by wyjechać do swojego ulubionego miejsca – nad Zalew Szczeciński. Jednak na wypoczynek nie wybrał się sam, a pojechał w towarzystwie! Kto wybrał się razem z nim? Jeden z jego najbliższych współpracowników, Joachim Brudziński.

Jarosław Kaczyński wybrał się na urlop! Kto mu towarzyszy?

Szef PiS wreszcie na upragnionym urlopie! Jarosław Kaczyński wybrał się w swoje ulubione miejsce do wypoczynku, jednak na wakacje nie pojechał sam. Kogo ze sobą zabrał? To może zaskoczyć!

To Joachim Brudziński, jeden z najbliższych współpracowników Jarosława Kaczyńskiego od lat. Panowie wybrali się na wyprawę łodzią po Zalewie Szczecińskim. Europoseł pochwalił się fotografią z prezesem PiS w mediach społecznościowych, wywołując lawinę zainteresowania.

– Śpijcie spokojnie, stery Polski w dobrych rękach – napisał Joachim Brudziński, publikując kilka zdjęć uśmiechniętego i w jak najlepszym humorze Jarosława Kaczyńskiego.

Choć Jarosław Kaczyński przepada za wyjazdami w Bory Tucholskie, czy Beskid Sądecki to tym razem postanowił obrać azymut na Zalew Szczeciński.

– Jarosław lubi także Pomorze Zachodnie. Bardzo podobało mu się sterowanie łodzią, podziwiał Karsibór, czyli wyspę między Zalewem Szczecińskim i Starą Świną, ale też Łunowo, czyli dawną wieś na wyspie Wolin – mówi „Super Expressowi” bliski współpracownik Jarosława Kaczyńskiego.

Trzeba przyznać, że wypoczynek na świeżym powietrzu dobrze zrobi zapracowanemu Jarosławowi Kaczyńskiemu!

Jak informował portal "Życie": SĄD REJONOWY UKARAŁ EKSPEDIENTKĘ SKLEPU ZA TO, ŻE UPOMNIAŁA KLIENTKĘ O BRAK MASECZKI. MIESZKAŃCY SĄ OBURZENI WYROKIEM SĄDU

Przypomnij sobie: NIESAMOWITA SZTUCZKA Z WYKORZYSTANIEM CZOSNKU, KTÓRA EFEKTYWNIE POPRAWI ŻYCIE NA CO DZIEŃ. NIEWIELE OSÓB O NIEJ WIE, A DZIAŁA CUDA

Portal "Życie" pisał również: POWRÓT DZIECI DO SZKÓŁ NIEBAWEM. CZY PLACÓWKI SĄ ODPOWIEDNIO PRZYGOTOWANE I BEZPIECZNE? WYPOWIEDŹ MINISTRA EDUKACJI