Mieszkańcy Suwałk oraz internauci są wręcz zszokowani i niezwykle oburzeni tym, co wydarzyło się ostatnio w Suwałkach. Sąd Rejonowy wydał zaskakujący wyrok! Koniecznie przeczytaj!

Jak powszechnie wiadomo, z uwagi na dynamicznie rozprzestrzeniającą się pandemię groźnego koronawirusa zarówno w Polsce (od marca), jak i na niemalże całym świecie rządzący raz po raz wprowadzali kolejne ograniczenia i obostrzenia uniemożliwiające bądź w jakimś stopniu ograniczające swobodne poruszanie się.

Z tego względu działalność wielu miejsc publicznych została zawieszona bądź znacznie ograniczona – wprowadzono przede wszystkim obowiązek zachowania dystansu i noszenia maseczek, który trwa po dziś dzień.

Wiadomo, że brak respektowania owego prawa podlega karze pieniężnej, jednak to, co wydarzyło się w Suwałkach jest wręcz nie do wiary… Mieszkańcy są w szoku!

Sąd Rejonowy w Suwałkach wydał zaskakujący wyrok!

Niedawno, w związku z nakazem noszenia maseczek w miejscach publicznych, takich jak sklepy, pewna ekspedientka sklepu spożywczego odmówiła obsłużenia klientki właśnie z owego powodu – kobieta nie miała na sobie maseczki ochronnej.

Sprawa trafiła do sądu, jednak ukarana została… ekspedientka! Wyrokiem Sądu Rejonowego musi zapłacić 100 zł grzywny. Internauci są w szoku decyzji, jaką wydał sędzia!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE