Wiele milionów Polaków już otrzymało lub otrzyma wiadomość SMS o identycznej treści. To specjalny alert wysłany przez Rządowe Centrum Powiadamiania, które nie pozostawia złudzeń co do aury, która pojawi się nad Polską. Będzie ciężko, prognoza nie jest dobra dla terenu niemal całego kraju. Będzie kolejne załamanie pogody. Obywatele muszą się mieć na baczności.

Ulewy, obfite deszcze, grad i silny wiatr stały się naszą codziennością od wielu tygodni. W wielu miejscach kraju zrobiło się bardzo niebezpiecznie. Prognozy na poniedziałkowe popołudnie są równie niekorzystne. Według monitu, który trafił do milionów Polaków będzie tak gwałtownie, że możliwe są podtopienia.

Do milionów Polaków trafią dziś wiadomości SMS o identycznej treści. Ma to związek z sytuacją w Polsce. Nie będą to dobre wieści, trzeba przygotować się na niezwykle trudne chwile. Chodzi o nadchodzącą pogodę.

SMS, który trafi do milionów Polaków będzie nieprzyjemną niespodzianką. Dotyczy pogody, będzie niebezpiecznie

Okazuje się, że ulewy, intensywne deszcze nie opuszczą naszego kraju, co w konsekwencji może doprowadzić do naprawdę trudnej sytuacji hydrologicznej. Od kilku dni ze skutkami nawałnic zmagają się mieszkańcy wielu regionów, z Podkarpaciem na czele.

Pogoda będzie coraz gorsza i w związku z tym polskie władze zdecydowały się wysłać do Polaków specjalny ALERT RCB z informacją o tym, jakich zjawisk musimy się spodziewać.

- UWAGA! Dziś (29.06) intensywne opady deszczu, burze i silny wiatr. Możliwe nagłe wezbrania rzek i podtopienia. Stosuj się do poleceń służb – brzmi treść komunikatu.

‼️Uwaga #AlertRCB ‼️ dla województw: mazowieckiego, lubelskiego, podlaskiego i części warmińsko-mazurskiego. Uwaga!...

Posted by Rządowe Centrum Bezpieczeństwa on Monday, June 29, 2020

Przypomnij sobie o… LOS NIE JEST ŁASKAWY DLA HENRYKA GOŁĘBIEWSKIEGO. AKTOR DŁUGO NIE CHCIAŁ WYJAWIĆ PRAWDY NA TEN TEMAT

Jak informował portal Życie: KINGA DUDA NIE POJAWIŁA SIĘ U BOKU OJCA W CZASIE WIECZORU WYBORCZEGO. DLACZEGO

Portal Życie pisał również o… GDAŃSK: LUDZIE ZAPOMNIELI JUŻ O KORONAWIRUSIE, A TYMCZASEM LEKARZE APELUJĄ O ZACHOWANIE RYGORU SANITARNEGO