To ogromny cios dla mamy 14-letniej Sary Lechowskiej. Dziewczyna zaginęła nagle, a po raz ostatni widziano ją w Łodzi. Policja i bliscy dziewczyny apelują o pomoc w odnalezieniu nastolatki, liczy się każda chwila. Policjanci proszą o uważność i przypatrywanie się młodym dziewczynom na terenie Łodzi i okolic. Być może wśród nich znajduje się zaginiona Sara.

Nagle zaginęła 14-letnia Sara. Mama dziewczyny zdecydowała się na wystosowanie dramatycznego apelu do każdego, kto widział lub miał kontakt z zaginioną córką kobiety. Dziewczynę widziano po raz ostatni na terenie Łodzi. Policja wzywa o uwagę!

W sobotę zaginęła 14-letnia Sara Lechowska z Łodzi. Policja i mama dziewczyny zaapelowali do Polaków o pomoc w odszukaniu zaginionej

Okazuje się, że nastolatka wyszła z domu przy ulicy Limanowskiego w Łodzi w sobotę. Od tego czasu nikt jej nie widział, rodzina nie ma z nią kontaktu, nie widział ją również nikt ze znajomych. Policjanci wraz z bliskimi nastolatki nie ustają w poszukiwaniach, gdyż liczy się każda chwila.

Dziewczyna jest nieletnia, zatem traktuje się ją jako zaginięcie dziecka, zatem sprawie nadano bieg priorytetowy. Policjanci apelują – jeśli ktoś widział Sarę Lechowską, niech jak najszybciej zgłosi się na najbliższy posterunek policji. Każda minuta jest na wagę złota!

Sara Lechowska ma 14 lat, ale wygląda na zdecydowanie więcej. Ma 164 cm wzrostu, jest szczupła. Nosi długie, ciemne włosy. W chwili, gdy wychodziła z domu w Łodzi miała na sobie czarną kurtkę ze skóry w typie ramoneski, czarne dżinsowe spodnie, a także czarne trampki z paskami do kostki. Najpewniej założyła żółtą koszulkę.

#Zaginęła 🚨🚨Sara Lechowska 14 lat🚨🚨 #Łódź Nastolatka wyszła dziś 28 czerwca 2020r. z domu przy ul.Limanowskiego w...

Posted by SOS Zaginięcia on Sunday, June 28, 2020

Przypomnij sobie o… LOS NIE JEST ŁASKAWY DLA HENRYKA GOŁĘBIEWSKIEGO. AKTOR DŁUGO NIE CHCIAŁ WYJAWIĆ PRAWDY NA TEN TEMAT

Jak informował portal Życie: KINGA DUDA NIE POJAWIŁA SIĘ U BOKU OJCA W CZASIE WIECZORU WYBORCZEGO. DLACZEGO

Portal Życie pisał również o… GDAŃSK: LUDZIE ZAPOMNIELI JUŻ O KORONAWIRUSIE, A TYMCZASEM LEKARZE APELUJĄ O ZACHOWANIE RYGORU SANITARNEGO