Sieć handlowa Biedronka postanowiła wyjść do klientów z nietypową ofertą. Promocja, którą przygotowała nie dotknie jednak każdego, a klient, który się na nią zdecyduje będzie mógł kupić tylko jedno opakowanie. O co chodzi?

5 i 6 czerwca klienci Biedronki zyskają możliwość kupienia filetów z kurczaka za pół ceny. Podczas dwóch dni cena za kilogram tego mięsa spadnie z 16,89 złotych do 8,45 złotych. Sieć spodziewa się, że zainteresowanie będzie ogromne, zatem ograniczyła możliwość zakupu opakowań mięsa do jednej sztuki na klienta. Tym samym, 100 g kurczaka będzie kosztować mniej niż złotówkę!

Limit sprzedaży zostanie nabity na kartę „Moja Biedronka”. Warto o tym pamiętać, gdy dzielimy system rabatowy Biedronki z innym członkiem rodziny, ponieważ każdej karcie możliwość zakupu filetów z kurczaka za połowę ceny została przydzielona tylko raz.

Biedronka z nowymi atrakcyjnymi promocjami. Klienci ruszą do sklepów

Ponadto, Biedronka przygotowała również inne ciekawe oferty promocyjne. 5 i 6 czerwca będzie można również kupić masło za połowę ceny. Klienci, którzy zechcą skorzystać ze zniżki za masło osełkowe o wadze 300 g za 3,49 złotych trzeba kupić aż trzy sztuki na jednym paragonie.

Jak informuje serwis SuperBiz.SE.pl, władze Biedronki spodziewają się dużego zainteresowania klientów i w gazetce promocyjnej od razu zaznaczyła, że masło w promocyjnej cenie będzie dostępne w sprzedaży aż do wyczerpania zapasów.

źródło: materiały prasowe sieci Biedronka

Przypomnij sobie o… BĘDĄ KARY ZA BRAK SEGREGACJI ŚMIECI? POLSKIE WŁADZE ZNALAZŁY SPOSÓB NA ZAPOMINALSKICH

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: MIASTO ZNALAZŁO SIĘ W TURYSTYCZNYM RANKINGU NA CZASY KORONAWIRUSA. ZA CO NAS POCHWALONO?

Portal Życie pisał również o… CZY W PRZYSZŁYM ROKU SZKOLNYM UCZNIÓW CZEKA KONTYNUACJA NAUKI ONLINE? MINISTER EDUKACJI DARIUSZ PIONTKOWSKI PRZEKAZAŁ NIEPOKOJĄCE WIEŚCI