Krzysztof Jackowski wcześniej przeczuwał zbliżające się niebezpieczeństwo. Jak sie okazuje, przewidział nie tylko samo nadejście chińskiej epidemii, ale też wie, co wydarzy się w najbliższym czasie. Polski jasnowidz nie ma dla nas zbyt dobrych wiadomości. Jego przepowiednie nie pozostawiają złudzeń.

Krzysztof Jackowski przewidział koronawirusa?

Koronawirus to obecnie jeden z najczęściej poruszanych tematów w światowych mediach. Odkąd wybuchła epidemia w Chinach wszyscy obawiają się, że choroba ta rozprzestrzeni się po całym globie.

Najbardziej niepokojące jest to, że w bardzo krótkim czasie odnotowano przypadki zarażenia w różnych częściach Ziemi. Co więcej wiele z nich zakończyło się śmiercią, przez co trudno przejść obok tych wieści obojętnie.

Jak się okazuje, polski jasnowidz wiedział wcześniej, że to się wydarzy. Dlaczego dopiero teraz wspomniał o swojej wizji?

To było kilka lat temu i szczerze mówiąc, zapomniałem już o tym dziwnym odczuciu. Przypomnieli mi o tym kontaktujący się ze mną ludzie
- wyjaśnił Krzysztof Jackowski.

Polski jasnowidz wie, co nas czeka w najbliższym czasie

Krzysztof Jackowski twierdzi, że wizje dotyczące koronawirusa miał już pięć lat temu. Wyczuwał wtedy ogromną panikę wśród ludzi oraz brak poczucia bezpieczeństwa. Co więcej dokładnie pamięta, co wydarzyło się później.

Widziałem, że powietrze będzie budziło lęk
- zdradził.

Poza tym polski jasnowidz wspominał, że widział ludzi, którzy z powodu lęku przed groźną epidemią, przestają oddychać.

Podobno póki co wszystko wskazuje, że wizja powoli się spełnia. Już wkrótce mamy najbardziej bać się powietrza.

Do tej pory wiele przepowiedni Jackowskiego się spełniło. Czy tym razem będzie tak samo?

Może zainteresuje Cię to: KIEDY DO POLSKI ZAWITA PRAWDZIWA WIOSNA? JASNOWIDZ JACKOWSKI WIE I PODZIELIŁ SIĘ Z NAMI TĄ INFORMACJĄ

Zobacz także: SPRAWDZA SIĘ KOLEJNA PRZEPOWIEDNIA JACKOWSKIEGO. PRZEWIDZIAŁ LOSY POLSKI I ŚWIATA

Portal "Życie" poleca: NIEPOKOJĄCE WYLICZENIA DOTYCZĄCE POLSKICH EMERYTÓW. STAWKA, ZA KTÓRĄ MUSZĄ PRZEŻYĆ JEST NIEWYOBRAŻALNIE NISKA