Zima w Polsce od pewnego czasu jest wyjątkowo kapryśna i nie przypomina już aury sprzed kilku lat. Mimo, że w niektórych miejscach temperatura spada poniżej zera, to nie zapowiada się, abyśmy mogli pocieszyć się opadami śniegu. Skoro więc nie czeka nas raczej prawdziwa zima, to kiedy możemy spodziewać się nadejścia wiosny?

Krzysztof Jackowski przewidział, jaka będzie tegoroczna zima w Polsce

Przed rozpoczęniem zimy, Krzysztof Jackowski przepowiedział, w jaki sposób będzie ona wyglądała. Ujawnił wtedy, że będzie wyjątkowo dziwna i kapryśna.

Mnie się zima kojarzy bardzo dziwnie. Ta zima zmiesza się w tym roku z wiosną. (..) Mam odczucie, że będzie bardzo długa jesień. Jesień zawładnie październik, listopad, grudzień i może też część stycznia. Zima przynajmniej do połowy stycznia będzie jesienna i w miarę dosyć ciepła
- zapewniał jasnowidz.

Jak widać, pogoda zapowiedziana przez Jackowskiego spełniła się w stu procentach. Trudno się nie zgodzić z faktem, że tegoroczna zima przypomina bardziej jesień. Czy wizje dotyczące wiosny też się sprawdzą?

Jasnowidz podzielił się wizją dotyczącą wiosny 2020 roku

Słynny jasnowidz z Czułchowa, Krzysztof Jackowski postanowił podzielić sie swoimi wizjami dotyczącymi nadejścia wiosny. W ostatnim czasie dwukrotnie odniósł się do tego tematu.

Mam takie wrażenie, że zima będzie taka bardzo "umiarkowanie zimowa". Czeka nas lekki podmuch zimy w styczniu. Początek lutego to już nadchodzące przedwiośnie
- oświadczył w transmisji na żywo na YouTubie.

Według Krzysztofa Jackowskiego ostatnie oznaki zimy zaobserwować będzie można w drugiej połowie lutego. Wynika z tego, że już wkrótce, a zarazem nieco szybciej niż w poprzednich latach będziemy mieli do czynienia z ociepleniem pogody. Przypominamy, że kalendarzowa wiosna rozpoczyna się 21 marca.

Oznaki zimy będziemy obserwować zaledwie do końca stycznia. W lutym zacznie się już przedwiośnie, takie ponure, pochmurne, ale z dodatnimi temperaturami
- mówił jasnowidz w jednym z ostatnich wywiadów.

Co więcej Krzysztof Jackowski podzielił się już z wizją dotyczącą lata 2020 roku.

Przewiduję, że lato 2020 będzie nieciekawe, pochmurne i deszczowe. Co prawda, będzie okraszone ładnymi, prawdziwie letnimi dniami, ale będzie tych dni mało. To sprawi, że ogólnie będziemy z pogody 2020 roku niezadowoleni.

Czyżby przepowiednie jasnowidza miały związek ze zmianami klimatu, o których mówi wielu naukowców?

Może zainteresuje Cię to: SPRAWDZA SIĘ KOLEJNA PRZEPOWIEDNIA JACKOWSKIEGO. PRZEWIDZIAŁ NAJBLIŻSZE LOSY POLSKI I ŚWIATA

Zobacz także: JACKOWSKI ZNÓW MIAŁ RACJĘ. CO TAKIEGO PRZEWIDZIAŁ JASNOWIDZ Z CZŁUCHOWA

Portal "Życie" poleca: TO PRAWDZIWY CUD, POLSKI AKTOR ODZYSKAŁ WZROK. KIEDY MA ZAMIAR WRÓCIĆ NA PLAN ZDJĘCIOWY