Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu wciąż poszukują mężczyzny, który według nich mógł mieć związek z zabójstwem kobiety nad Wartą. Do zdarzenia doszło we wrześniu 2018 roku w okolicach Mostu św. Rocha w Poznaniu. Funkcjonariusze proszą o pomoc w identyfikacji poszukiwanego. Poza nagraniami z monitoringu opublikowano również kolejne zdjęcia sporządzone przez funkcjonariuszy z Laboratorium Kryminalistycznego poznańskiej Komendy Wojewódzkiej Policji na podstawie nagrań monitoringu z 16 września 2018 roku.

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny

"Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat jego pobytu prosimy o kontakt z policjantami prowadzącymi śledztwo, pod numerem telefonu 609 802 912. Informację można przekazać także w każdej jednostce policji na terenie całego kraju" - apeluje policja.

Do tej pory wszystkie informacje, które przekazano kryminalnym zostały sprawdzone, jednak jak się okazało nie miały związku ze sprawą.

Nad wartą znaleziono zwłoki 75-letniej kobiety

Przypominamy, że zwłoki zostały znalezione przez przypadkowego spacerowicza 19 września 2018 roku. Znajdowały się nad Wartą w pobliżu Mostu św. Rocha w Poznaniu. Przerażającego odkrycia dokonano po dwóch dniach od zgłoszenia zaginięcia przez bliskich kobiety. Sekcja zwłok wykazała, że 75-latka została uduszona. Na jej ciele znaleziono też obrażenia klatki piersiowej i narządów wewnętrznych.

Na ten czas poznańska prokuratura umorzyła postępowanie z powodu niewykrycia sprawcy zabójstwa 75-letniej kobiety. Funkcjonariusze nie wykluczają jednak, że zostanie ono wznowione. Do tego będą jednak potrzebne personalia poszukiwanego mężczyzny.

Może zainteresuje Cię to: NASTOLETNIA WIKTORIA OD DWÓCH TYGODNI NIE DAJE ZNAKU ŻYCIA. ZA JEJ ZNIKNIĘCIE MOŻE BYĆ ODPOWIEDZIALNY TEN MĘŻCZYZNA

Polecamy również: POLICJA POSZUKUJE MĘŻCZYZNY, KTÓRY UKRADŁ ZEGAREK ZA 144 TYSIĘCY ZŁOTYCH

Portal "Życie" informował o: OD NIEDZIELI OBOWIĄZUJĄ NOWE PRZEPISY. JAKIE JEST OBOWIĄZKOWE WYPOSAŻENIE SAMOCHODU