Z nieoficjalnych informacji wynika, że w trakcie lotu z Warszawy do Szczecina przytomność stracił poseł Koalicji Obywatelskiej - Sławomir Nitras. Politykowi udzielono natychmiastowej pomocy. Prawdopodobnie został też przewieziony do szpitala.

O tym, że w samolocie jeden z pasażerów miał kłopoty ze zdrowiem poinformował rzecznik prasowy lotniska Chopina w Warszawie - Piotr Rudzki w rozmowie z "Faktem". Mężczyzna nie podał, kim dokładnie jest poszkodowany.

"Do zdarzenia doszło ok. godz. 10. W samolocie lecącym z Warszawy do Szczecina jeden z pasażerów stracił przytomność. Konieczna była interwencja służb ambulatoryjnych. Później pasażer miał trafić do lotniskowego ambulatorium, stamtąd do szpitala w Warszawie."

Skąd wiadomo, że poszkodowanym był poseł?

Jak podaje portal "Onet" o tym, że pomocy udzielano posłowi Sławomirowi Nitrasowi poinformowała stacja TVP Info. Ponadto portal potwierdził te informacje wśród członków Platformy Obywatelskiej.

W tej chwili polityk przechodzi badania. Wiadomo też, że jego stan jest stabilny. Jak podaje "Gazeta.pl" jeszcze przed lotem z politykiem rozmawiał szef szczecińskich struktur PO, który podkreślał, że nie zauważył, aby z posłem działo się coś złego.

"Wszystko było w porządku"

Kim jest Sławomir Nitras?

Nazwisko Sławomira Nitrasa jest dość znane w polskiej polityce. Mężczyzna był posłem na Sejm w latach 2009-2014. Obecnie również posiada poselski mandat. Nitras w latach 2014-2015 był głównym doradcą premier Ewy Kopacz.

Ponadto, Sławomir Nitras, w 2018 roku, kandydował na urząd prezydenta miasta w Szczecinie. Zajął wówczas trzecie miejsce pod względem liczby głosów.

Prywatnie poseł jest w związku małżeńskim i ma dwie córki.

Przypomnij sobie o: PAWEŁ KRÓLIKOWSKI WCIĄŻ W SZPITALU. ŻONA DRŻY O JEGO ZDROWIE I ODMAWIA MODLITWY

Jak informował portal "Życie": BREXIT ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI. NADAL NIEPEWNA JEST PRZYSZŁOŚĆ POLAKÓW W WIELKIEJ BRYTANII

Portal "Życie" pisał: NIESPODZIEWANY KONIEC MAŁŻEŃSTWA PRZEMYSŁAWA BABIARZA. "TO NIE BYŁ MÓJ WYBÓR"