Jak informuje Gazeta Wyborcza, historia przydarzyła się kobiecie o imieniu Magda. Chciała ona bowiem dostać się do domu na święta Bożego Narodzenia. W podróż wybrała się z dwiema kilkuletnimi córkami i kotem Miką, który znajdował się w specjalnym kontenerze do transportu zwierząt.

Niemiła niespodzianka

Kobieta była zaskoczona, gdy kierowca autobusu poinformował ją, że nie może wejść na pokład z czworonogiem.

- „Jeździłam wielokrotnie tym autobusem, ale z kotem jechałam pierwszy raz. Nie wiedziałam, że nie mogę go zabrać”- opowiadała.

Za Magdą wstawili się inni pasażerowie, próbowali oni przekonać kierowcę, bo przecież była Wigilia i można łagodniej potraktować nieznajomość regulaminu, jednak on był nieugięty. Kobieta musiała pogodzić się z faktem, że nie dojedzie na Wigilię do swoich rodziców.

-„Usiadłam na peronie i zaczęłam ryczeć”.

Świąteczny cud

Zrozpaczona Magda już miała oddalić się od autobusu, jednak wtedy zdarzyło się coś niespodziewanego. Zapłakaną kobietę zauważyła jedna z przechodzących osób- pani Agnieszka. Jak relacjonuje dziennikarz Gazety Wyborczej, gdy dowiedziała się, że chodzi o kota, bez wahania zaproponowała pomoc.

Kobieta chciała zabrać czworonoga do siebie na okres świąt Bożego Narodzenia. Początkowo Magda nie chciała się zgodzić, jednak po krótkiej rozmowie pani Agnieszka przekonała ją do swojej propozycji.

-„ Z całego tego zajścia byłam w szoku. A tu podchodzi obca kobieta i mówi, że weźmie kota na święta. Najpierw się wahałam, ale wymieniłyśmy się numerami telefonów i pojechałyśmy do Elbląga”- relacjonuje Magda.

Dzięki bezinteresownej pomocy pani Agnieszki, Magda w ostatniej chwili wskoczyła na pokład autobusu i szczęśliwie dojechała z córkami na wigilijną kolację.

Polecamy także: CHCIAŁA SKORZYSTAĆ Z ZAKUPÓW WYSYŁKOWYCH. KIEDY OKAZAŁO SIĘ, KTO ZAPUKAŁ DO JEJ DRZWI, WPADŁA W OSŁUPIENIE

Może zainteresuje Cię to: JAK SPĘDZAŁA ŚWIĘTA AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK? WYBÓR MIEJSCA MOŻE ZASKAKIWAĆ

Pisaliśmy również o: NIESAMOWITA REAKCJA MAŁEGO CHŁOPCA. MAMA ZABRAŁA GO NA PIERWSZE W ŻYCIU ŚWIĄTECZNE ZAKUPY [WIDEO]