Najbliższe kilka dni to kolejne zmiany pogody. Zapowiada się, że w poniedziałek w niektórych rejonach kraju może wystąpić deszcz ze śniegiem, zaś miejscami śnieg.

Na tę ewentualność powinni być przygotowani mieszkańcy województw: dolnośląskiego, lubuskiego i podkarpackiego, a także osoby zamieszkujące północno-wschodnią oraz centralną Polskę.

Mieszkańcy województw pomorskiego oraz zachodniopomorskiego mogą liczyć na dość słoneczną pogodę, miejscami przelotnie popada.

Na termometrach temperatura będzie wynosić średnio 1-2 stopnie, zaś w rejonie Zatoki Gdańskiej i zachodniej części Pomorza – około 5 stopni.

Wtorek będzie dość pochmurny na terenie całego kraju, można się spodziewać miejscowych przejaśnień. Temperatury będą wynosić od 1 do 4 stopni, zaś w Krakowie średnia temperatura spadnie do -1 stopnia.

Środa będzie najcieplejszym dniem. Północna część Polski i Dolny Śląsk to rejony, w których temperatura wynosić będzie nawet 6 stopni, zaś na południu kraju będzie to 1-2 stopnie. Na terenie całego kraju słonecznie, na północnym wschodzie Polski bardziej pochmurno i tam można się spodziewać opadów deszczu ze śniegiem.

W czwartek w większości kraju słońce wyjdzie zza chmur, zaś na termometrach zobaczymy od 2 do 5 stopni na plusie.

Meteorologowie zapowiadają, by przygotować się na opady deszczu oraz deszczu ze śniegiem około wtorku, 10 grudnia.

Choć obecnie mamy do czynienia jeszcze z kalendarzową jesienią, temperatury stają się coraz zimniejsze, a słońce coraz rzadziej wychyla się zza chmur. Być może daje to nadzieję, że prognozy synoptyków, o których niedawno wspominaliśmy, nie sprawdzą się i będą nas jednak czekały białe święta?

Przypomnij sobie o… MAGDALENA ADAMOWICZ ZDRADZIŁA JAK SOBIE RADZI PO STRACIE MĘŻA. „TA TĘSKNOTA JEST JESZCZE GORSZA NIŻ NA POCZĄTKU”

Jak informował portal Życie: KLIENCI MAJĄ ZASTRZEŻENIA DO POPULARNEJ PROMOCJI W BIEDRONCE. CHODZI O WYDAWANIE SŁODZIAKÓW. NA SIEĆ SKLEPÓW SPADŁA FALA KRYTYKI

Portal Życie pisał również o… POLICJA POSZUKUJE OSZUSTA, KTÓRY MOŻE ZAGRAŻAĆ WASZYM BLISKIM! FUNKCJONARIUSZE APELUJĄ O POMOC W SCHWYTANIU PRZESTĘPCY