W ostatnich latach doświadczamy coraz rzadziej opadów białego puchu. W najbliższych dniach wiele osób będzie mogło nadrobić braki, ponieważ przewidywane są bardzo intensywne opady śniegu.

Przede wszystkim mieszkańcy południowych regionów będą mogli skorzystać z białego szaleństwa. Jak informuje Wirtualna Polska, najmocniej padać będzie w województwach: małopolskim, świętokrzyskim i podkarpackim.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał na noc ostrzeżenie przed silnymi opadami śniegu. Na niektórych obszarach może spaść nawet 20 centymetrów śniegu. Temperatura będzie oscylować od -1 stopnia na Kasprowym Wierchu do 5 stopni w Zakopanem.

Sporo śniegu spadło już w górach, między innymi w Beskidach. Turyści spędzający długi weekend w tych rejonach mocno zdziwili się przez to, jak biało jest już w górach.

Dziś w prawie całym kraju aura będzie raczej łagodna. W niemalże całym kraju będzie pogodnie, na wschodzie mogą pojawić się przelotne opady deszczu, a na południu śnieg. Temperatura również będzie przyjemna. Termometry będą wskazywać od 7 do 10 stopni.

We wtorek będzie nieco cieplej. Od 8 stopni będą wskazywać termometry na północy Polski, gdzie będzie najchłodniej. Maksymalna temperatura będzie na Rzeszowszczyźnie, gdzie będzie 13 stopni.

Jutro padać będzie prawie w całym kraju. Pogodnie będzie jedynie na Pomorzu. W Sudetach i Tatrach będą występować silne opady śniegu. Nie jest wykluczone, że opady śniegu potrwają do czwartku.

Live streaming! 😍😁👍🏻❄️💙😳🧤🧣

Gepostet von Hala Lipowska am Sonntag, 10. November 2019

Przypomnij sobie o... PIERWSZY ŚNIEG SPADŁ W POLSCE. MAMY ZDJĘCIE, KTÓRE JEST HITEM INTERNETU!

Jak informował portal Życie: NIETYPOWE OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI NA KUJAWACH. WYDARZENIE ZGROMADZIŁO TYSIĄCE OSÓB

Portal Życie pisał również o… 71-LATEK OD DAWNA NIE WYCHODZIŁ Z DOMU. ZNAJOMY ODWIEDZAŁ GO, BO MYŚLAŁ, ŻE... ŚPI