Użytkownicy kont w BNP Paribas muszą się w najbliższych dniach uzbroić w cierpliwość. Bank od dzisiaj do 11 października będzie przeprowadzał procedurę migracji do systemów banku rachunków klientów Raiffeisen Polbanku.

BNP Paribas przejął Raiffeisen Polbank pod koniec ubiegłego roku. W najbliższych dniach zostanie zakończony proces ujednolicania systemów dla klientów obydwu banków.

Jednak w ciągu weekendu kilka milionów użytkowników może mieć niemałe problemy. Bank zapowiada bowiem, że płatności internetowe będą niemożliwe. BNP Paribas poinformowało o tym między innymi za pośrednictwem Twittera.

- Przerwa na zmianę! W dniach 9-11 listopada będziemy prowadzić prace serwisowe, w tym czasie nie zalogujesz się do bankowości elektronicznej oraz mobilnej. Nie będą działały również płatności pay-by-link oraz BLIK. Transakcje kartami płatniczymi – zarówno płatności w sklepach, jak i wypłaty z bankomatów – będą działać bez zmian – dowiadujemy się z informacji opublikowanej w sieci przez bank.

Przerwa na zmianę! W dniach 9-11 listopada będziemy prowadzić prace serwisowe, w tym czasie nie zalogujesz się do...

Gepostet von BNP Paribas Bank Polska am Montag, 28. Oktober 2019

Od wieczora w piątek niemożliwe będą wpłaty gotówki. Również we wcześniejszych godzinach zamknięte zostaną placówki banku. Problemy z dostępem do bankowości internetowej będą mieć też klienci BGŻ Optima, czyli oszczędnościowej platformy BNP Paribas.

Również klienci banku Millennium i Euro Banku będą mieli w ten weekend problemy z bankowością elektroniczną. Przeprowadzone zostanie połączenie systemów obydwu instytucji. Z tego powodu od godz. 5:30 w sobotę do późnych godzin wieczornych w podziałek niedostępne będą m.in. płatności przez internet czy aplikacja mobilna.

Banki deklarują, że płatności kartą, zarówno w sklepach, jak i przez internet, mają działać normalnie. Tak samo, jak bankomaty i wpłatomaty.

Przypomnij sobie o... KOLEJNY DUŻY BANK OSTRZEGA PRZED PLAGĄ FAŁSZYWYCH SMS-ÓW! OSZUŚCI CAŁY CZAS ZMIENIAJĄ SCHEMAT DZIAŁANIA

Jak informował portal Życie: TELEWIZYJNA GWIAZDA JECHAŁA 885 KM/H! SĄ JUŻ WYNIKI ŚLEDZTWA

Portal Życie pisał również o… WŚRÓD POLSKICH PIŁKARZY TRWA PRAWDZIWY "BABY BOOM". BYŁY MĄŻ ANI PRZYBYLSKIEJ PO RAZ KOLEJNY ZOSTANIE TATĄ