Przedstawiciele Związku Zawodowego Pracowników Poczty oczekują dodatkowej gotówki dla wszystkich pracowników. Ich zdaniem każdy z nich powinien otrzymać po 1000 zł nagrody.

Tłumaczą, że łączna wysokość nagród byłaby wciąż niższa niż kwota, którą wydano na nieprzeprowadzone wybory korespondencyjne.

Poczta Polska apeluje do klientów! / YouTube:  Poczta Polska
Poczta Polska apeluje do klientów! / YouTube: Poczta Polska

Nagrody dla wszystkich pracowników poczty

Zdaniem związkowców każdy z pracowników Poczty Polskiej powinien otrzymać 1000 zł w ramach nagrody. Jak zauważają przedstawiciele Związku Zawodowego Pracowników Poczty Polskiej – bez osób w niej pracujących instytucja nie mogłaby istnieć.

W liście do prezesa spółki podkreślają, że jest to ciężka praca, w której narażają także zdrowie. Portal Warszawa Nasze Miasto cytuje pismo, w którym informują także, że są świadomi problemów finansowych spółki, lecz chcieliby odczuć „wyjątkowe traktowanie”, szczególnie w tych ciężkich czasach i warunkach.

Nagrody miałyby spłynąć na pracownicze konta w grudniu – przed świętami. Związkowcy apelują, by 1000 zł trafił do każdego, niezależnie od tego, jak długo, jak efektywnie i na jaki wymiar etatu pracuje. Zwracają uwagę, że łącznie będzie to kosztować nie więcej niż wybory korespondencyjne, które się nie odbyły, a Poczta Polska otrzyma za nie zwrot środków.

Jak informował portal „Życie”: MEDIA OBIEGŁA SENSACYJNA WIADOMOŚĆ. EDYTA GÓRNIAK W GRZYWCE W ODCINKU "THE VOICE OF POLAND". TABLOIDY OSZALAŁY

Portal „Życie” pisał również o: W PROGRAMIE "ROLNIK SZUKA ŻONY" CORAZ WIĘCEJ ROMANTYCZNYCH SCEN. MACIEJ I ILONA WYBRALI SIĘ NA RANDKĘ. WIDAĆ, ŻE MAJĄ SIĘ KU SOBIE

Jak informował również portal „Życie”: TO JUŻ OFICJALNE, PO DŁUGICH OBRADACH RZĄDZĄCY ZADECYDOWALI. NADCHODZĄ SPORE ZMIANY, KTÓRE POLACY ODCZUJĄ JUŻ ZA TYDZIEŃ