Uwaga! Niezwykle ważna informacja dla wszystkich mieszkańców Warszawy! Od samego rana trwa poważna awaria w formie dostarczającej ciepło do setek mieszkań w stolicy. Wiele rodzin pozostanie bez ogrzewania w domu aż do jutra. Jakie rejony obejmuje awaria?

Dziś rano, 26 listopada doszło do dwóch awarii w firmie Veolia, która jest dostawcą ogrzewania. Niestety, naprawa zaistniałych problemów technicznych może potrwać nawet do jutra, a za oknem naprawdę zimno. Ponadto, dzisiejszej nocy termometry pokażą nawet – 2 stopnie Celsjusza! Mieszkańcy muszą zatem przygotować się na zimną noc.

Kiedy do mieszkań powróci ciepło?

Jak donosi dostawca ciepła, awarie obejmują dwa spore rejony Warszawy – pierwszy z nich to niektóre posesje na alei Niepodległości, ul. Władysława z Gielniowa, Chałubińskiego, Filtrowej, al. Jerozolimskich, ul. Kromera, Krzywickiego, Łęczyckiej, Nowowiejskej, Oczki, Orzechowskiej, Rudawskiej, Koszykowej, Solariego, Wawelskiej, Zimorowica. Tam powrót ciepła nastąpi jeszcze dziś około godziny 24:00.

Kolejnym regionem, który będzie musiał poczekać aż do jutra do godziny 8:30 są niektóre posesje na ulicach Grottgera, Dworkowej, Morskie Oko, Puławskiej oraz Smetany.

fot. screen youtube