To musi być spore zaskoczenie dla producentów „The Voice Of Poland”, ale ostatni odcinek programu zrobił naprawdę duże wrażenie na widzach i to w negatywnym sensie. Okazuje się bowiem, że finałowe odcinki zostały nagrane bez udziału publiki.

Nie byłoby w tym nic dziwnego – zważywszy na ograniczenia i obostrzenia wynikające z pandemii. Jednak osoby przed telewizorami mogły usłyszeć wiwaty, oklaski i radość z występów uczestników talent show. Jak to możliwe? Produkcja zdecydowała się podłożyć głos niemal jak w sitcomie. Właśnie to bardzo nie spodobało się widzom!

Potężna wpadka podczas emisji „the Voice Of Poland”. Widzowie totalnie zdumieni, nie wiedzieli, co się dzieje. Telewizja Polska ma problem, są mocne komentarze

Nie da się ukryć, że „The Voice Of Poland” jest uwielbianym przez miliony Polaków programem rozrywkowym i doczekał się już jedenastej edycji. Każdy odcinek ogląda tłum widzów i nie tylko za sprawą niezwykle utalentowanych młodych Polaków, ale również jury, które nie zawsze się ze sobą zgadza i dzięki temu na wizji bywa naprawdę gorąco. Jednak tym razem nie wszystko poszło tak, jakby chcieli tego twórcy programu. Spadła na nich fala krytyki!

Jak wynika z oficjalnym wiadomości, podanych przez produkcję przez pandemię koronawirusa trzeba było zrezygnować z udziału publiczności, a w roli prowadzących zabrakło Macieja Musiała i Adama Zdrójkowskiego, którzy z uwagi na inne zobowiązania zawodowe nie mogli poprowadzić przyspieszonych w nagrywaniu odcinków finałowych. Zastąpili ich Tomasz Kammel i Małgorzata Tomaszewska.

Jednak nie to jest powodem niezadowolenia widzów, a fakt, że brak publiczności to w efekcie brak jej reakcji na występy swoich ulubieńców. Widzowie mieli mimo to usłyszeć okrzyki i radość publiczności. Okazało się, że dodany sztucznie głos z offu, a nie realne osoby na widowni. Całość nie wyszła jednak naturalnie, czego nie omieszkali nie zauważyć internauci.

„Wstawki publiczności na poziomie podstawówki. Bardzo źle się to ogląda. Sztuczne oklaski od razu można rozpoznać. Taka teraz technologia, a tak kiepsko to zrobione”- zacytował jeden z komentujących na Facebooku The Voice of Poland serwis WTV.

fot. Facebook

Jak informował portal "Życie": JAK NAPRAWDĘ WYGLĄDA MAŁŻEŃSTWO PAŃSTWA TRZASKOWSKICH? ŻONA PREZYDENTA WARSZAWY UCHYLIŁA RĄBKA TAJEMNICY NA TEN TEMAT

Przypomnij sobie: W ŻYCIU BANDZIORKA ZNANEGO Z PROGRAMU „CHŁOPAKI DO WZIĘCIA” POJAWIŁY SIĘ POWAŻNE PROBLEMY. JAK PORADZI SOBIE MĘŻCZYZNA

Portal "Życie" pisał również: ZNANY WOKALISTA MUSI POGODZIĆ SIĘ Z MNIEJSZYMI ZAROBKAMI SPOWODOWANYMI PANDEMIĄ. OKAZUJE SIĘ, ŻE ZENEK MARTYNIUK STRACIŁ MILIONY