Jak donoszą media, Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski przechodzą poważny kryzys. Aktor wyprowadził się z mieszkania na Żoliborzu.

Co się dzieje w związku Moniki i Zbigniewa Zamachowskich?

Monika Zamachowska jakiś czas temu przeżyła bardzo smutny okres w swoim życiu zawodowym. Kobieta została zwolniona z Telewizji Polskiej z dnia na dzień. Fakt ten bardzo zasmucił dziennikarkę, długo dochodziła do siebie.

Okazuje się, że nie tylko problemy w życiu zawodowym martwią Monikę Zamachowską. W ostatnim czasie kobieta pokłóciła się z mężem i wiele wskazuje na to, że się rozstali.

Monika i Zbigniew Zamachowscy już nie mieszkają razem

Zarówno Zbigniew Zamachowski, jak i Monika Zamachowska są już w trzecim małżeństwie. Dziennikarka sama twierdzi, że nic nie trwa wiecznie i zdaje sobie sprawę z tego, że kiedyś może rozstać się z ukochanym.

Para jest już ze sobą dziesięć lat, dlatego wydawać by się mogło, że ich uczucie przetrwa wszystko. Nic bardziej mylnego.

Jak donosi Fakt, kilka dni temu Zbigniew Zamachowski zabierał ze wspólnego mieszkania swoje rzeczy. Spakował obrazy i niektóre meble.

Jest mi bardzo ciężko, ale nie mogę i nie chcę o tym rozmawiać

- skomentowała krótko zaistniałą sytuację Monika Zamachowska.

W ostatnim czasie dziennikarka wybrała się na miasto i zakupiła obraz, którym wypełni lukę na ścianie. Reporterzy Pudelka zauważyli jednak, że nastrój dziennikarki był naprawdę zły.

Miejmy nadzieję, że Monika Zamachowska niebawem będzie miała powody do radości. Kto wie, może miłość dziennikarki i Zbigniewa przezwycięży ten kryzys.

Monika Zamachowska. Źródło: pudelek.pl
Monika Zamachowska. Źródło: pudelek.pl
Monika Zamachowska. Źródło: pudelek.pl

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO