"Jastrzab" przebrowadził z Magdą Narożną krótki wywyiad, który zaowocował ciekawą informacją na temat wokalistki. Kim była, zanim zaczęła podbijać branżę disco-polo?

Odpowiedzialny zawód

Okazuje się, że Magda - jak sama przyznała - skończyła studia związane z higienizacją stomatologiczną. Jak sama przyznała, przepracowała w branży stomatologicznej pięć lat, a po trzech stwierdziła, że jest to zawód dla niej na 100 procent. Gdy skończyła studia i uzyskała dyplom higienistki stomatologicznej, udało się jej popracować w tym zawodzie zaledwie miesiąc, gdyż potem wprawiła w zachwyt jurorów w "Must Be The Music", a jej muzyczna kariera gwiazdy disco-polo zaczęła rosnąć niczym toczona śnieżna kula.

Liderka zespołu "Piękni i Młodzi" nie kryje wzruszenia, gdy reporterce "Jastrzab Post" opowiada o pracy w stomatologii. Przyznała, że nie potrafi usiedzieć na jednym miejscu i kocha kontakt z ludźmi, więc ten zawód był dla niej wprost idealny.

Dla mnie to był idealny zawód. Ja pracowałam w branży ortodontycznej, te osoby się poznawało, bo one co miesiąc skrupulatnie przychodziły do gabinetu. To było fajne, że można porozmawiać, że jest kontakt z klientem, że jest dobra atmosfera. To są naprawdę piękne lata, które ja wspominam z uśmiechem na twarzy...(...)

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Edward Gierek odszedł 29 lipca 2001 roku, pozostawiając po sobie "mieszane uczucia". Jak wygląda miejsce jego spoczynku po 19 latach

Zerknij: Jolanta Kwaśniewska szczerze o swoich zajęciach w roli pierwszej damy. "Dla mnie te 10 lat to była Wielka Pardubicka"