Niemalże wszyscy doskonale wiedzą kim jest Michał Wiśniewski. Charyzmatyczny lider formacji “Ich Troje” należy do grona najpopularniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Jego odważny wygląd i styl bycia, a także wiele partnerek w swoim życiu wpłynęły na to, że jest bardzo rozpoznawalny, mimo iż lata świetności zespołu dawno minęły.

Niedawno w mediach Wiśniewski pogratulował swojej byłej żonie… nadchodzącej pociechy. Co miał na myśli?

Michał Wiśniewski gratuluje byłej żonie kolejnej pociechy

Ślub Michała Wiśniewskiego z Mandaryną miał miejsce 17 lat temu. Para chciała zrobić wielkie show, dlatego urządzili ceremonię ślubną nieopodal bieguna północnego! Do zbudowanej z lodu kaplicy zajechali zaprzęgiem z reniferów. To było ogromne widowisko, które wyemitowano nawet w telewizji.

Przez te wszystkie lata Wiśniewski nieco zmienił styl bycia – już nie robi wszystkiego na pokaz, a ostatni jego ślub (piąty) odbył się w tajemnicy. Niewiele wiadomo nawet na temat jego nowej partnerki, Poli.

Mimo wszystko ślub z Mandaryną wspomina bardzo dobrze. Mało tego, do dzisiaj ma bardzo dobry kontakt a Martą.

Fani Mandaryny byli kompletnie zaskoczeni

W ostatnim czasie gwiazdor opublikował zaskakujący wpis, w którym pogratulował Mandarynie nadejścia ostatniej pociechy.

Jego słowa zrobiły dość duży szum w mediach. Fani spekulowali, że Mandaryna jest w ciąży. Nic bardziej mylnego, z hasztagów pod wpisem wynika, że wokalistka niebawem wyda swój ostatni krążek.

Myślicie, że nowa płyta Mandaryny będzie hitem?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO