Program “The Voice of Poland” od samego początku emisji zyskał wierne grono widzów, które nieustannie się powiększa. Okazuje się jednak, że już niebawem czekają nas poważne zmiany!

Koronawirus zmienia nawet zasady w popularnym show!

Obecnie trwa emisja odcinków 11. edycji „The Voice of Poland”. Jak informuje portal Plotek, producenci postanowili jednak wprowadzić małe zmiany, a wszystko związane jest z panującą epidemią koronawirusa.

Jak się okazuje, finałowe odcinki zostaną nagrane wcześniej, a dodatkowo w nagraniach nie będzie mogła uczestniczyć publiczność. Do duża zmiana, bowiem wszystkie poprzednie finały odbywały się na żywo.

W związku z tym, że publiczność nie będzie mogła być zgromadzona w studio, ani też oglądać show w czasie rzeczywistym, niemożliwe więc będzie głosowanie na swojego faworyta poprzez wiadomości SMS. Najlepszego uczestnika programu wyłoni więc jury.

Już w najbliższą sobotę o godzinie 21 na kanale TVP2 będzie można oglądać kolejny odcinek „The Voice of Poland”. Weźmie w nim udział 16 osób, którzy będą rywalizować o przejście do kolejnego odcinka.

Nowe zasady mogą zaskoczyć!

Występy finalistów będą punktowane przez czwórkę jurorów. Po zakończeniu występów każdy z nich powie, komu przydzielił maksymalną liczbę punktów. Jako ostatni głos zabierze trener danego teamu informując, którego uczestnika zabierze ze sobą do następnego odcinka – informują producenci programu.

Dodatkowo pozostałe dwie osoby z drużyny, które zajmą kolejne miejsca ponownie zmierzą się między sobą w następnym odcinku. Jeśli dojdzie do remisu, to zwycięzcę wyłoni trener drużyny.

Czy widzom spodobają się takie zmiany w programie? Tego dowiemy się już niebawem!

Jak informował portal "Życie": PROWADZĄCA PROGRAM "ROLNIK SZUKA ŻONY" ORAZ "SANATORIUM MIŁOŚCI" JUŻ NIEBAWEM ODMIENI TAKŻE SWOJE ŻYCIE? PREZENTERKA ZDRADZIŁA TAJEMNICĘ

Przypomnij sobie: DRUZGOCĄCE WIADOMOŚCI JEDNEGO Z GENERAŁÓW, WIADOMOŚĆ MROZI KREW W ŻYŁACH! ZDANIEM WOJSKOWEGO PANDEMIA MOŻE DOPROWADZIĆ DO OSTATECZNOŚCI

Portal "Życie" pisał również: OPUBLIKOWANO NOWĄ LISTĘ MIEJSC, Z KTÓRYCH PRZYLOT DO NASZEGO KRAJU JEST ZAKAZANY. NOWE ZASADY WCHODZĄ W ŻYCIE JUŻ DZIŚ