Jak donoszą wszelkie media, podczas Marszu Niepodległości z dnia 11 listopada, który miał miejsce na ulicach Warszawy doszło do wielu nieprawdopodobnych zdarzeń, które nie powinny się zdarzyć.

Wydarzenie miało odbyć się w pełni bezpiecznie i w formie “zmotoryzowanej”, mimo to było zupełnie inaczej - część agresywnych i uzbrojonych uczestników zorganizowała nielegalny marsz pieszy, w którym doszło do masowych ataków i zniszczenia mienia. Cała Polska już wie o podpalonych mieszkaniach w wyniku wrzucenia do nich rac.

Sprawą już zajmuje się Prokuratura Rejonowa Warszawa - Śródmieście Północ - trwają poszukiwania sprawców zdarzenia.

Sprawcy poszukiwani – policja apeluje o pomoc!

Jak donoszą śródmiejscy policjanci, aktualnie zbierane są materiały dowodowe – wizerunki sprawców są zarejestrowane przez kamery, są jednak zamaskowani, co znacznie utrudnia określenie tożsamości.

Na stronie policji widnieją zdjęcia. Policjanci zwracają się z prośbą do każdej osoby o kontakt i poinformowanie funkcjonariuszy, jeśli rozpozna sprawców. Kontakt:

  • +48 47 723-61-27
  • + 48 47 723-79-40

fot. https://wiadomosci.wp.pl/

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NOWE OBOSTRZENIA WŁAŚNIE WESZŁY W ŻYCIE. SIEĆ BIEDRONKA WYSZŁA NAPRZECIW KLIENTOM I ZMIENIŁA GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW. KIEDY MOŻNA ROBIĆ ZAKUPY