Najnowsze informacje o Marszu Niepodległości w Warszawie. Podczas wydarzenia uczestnicy marszu włamali się do sklepu Empik. Zabawne oświadczenie firmy w tej sprawie podbiło Internet! Koniecznie zobacz, internauci są zachwyceni!

Jak donosi portal warszawawpigulce.pl, podczas wczorajszego Marszu Niepodległości, który rzekomo miał odbyć się w formie “zmotoryzowanej” część uczestników mimo wszystko postanowiła zorganizować nielegalne zgromadzenie.

Niestety, był to tłum agresywnych osób wszczynających awantury, którzy atakowali policję, rzucali racami i kamieniami – w wyniku tych zamieszek doszło do podpalenia mieszkania, a także włamania do popularnej sieci sklepów Empik.

Okazuje się, że firma zareagowała w sposób spokojny, obracając całą sytuację w żart - jak brzmi oświadczenie?

Zabawne oświadczenie podbiło Internet!

Komunikat wydany przez Empik wręcz zawładnął siecią! Pod zamieszczonym wpisem na Facebooku posypała się lawina pozytywnych komentarzy – internauci byli rozbawieni i pochwalili markę za odpowiednie wyjście z sytuacji.

- Drodzy Panowie! My też tęsknimy za koncertami i chcielibyśmy jak najszybciej znaleźć się pod sceną. Dlatego sugerujemy łatwiejszy i bezstresowy sposób zakupu biletów. Bezpośrednio na www.empikbilety.pl - brzmi komunikat.