Jak doskonale wiemy, Michał Wiśniewski ma bardzo bujne życie miłosne. Znany muzyk nieustannie zmienia partnerki. Co więcej, do tej pory wokalista doczekał się już czwórki dzieci. Niedługo na świat przyjdzie kolejny syn.

Michał Wiśniewski oczekuje kolejnego potomka!

Jak informuje portal Pudelek, do narodzin kolejnego dziecka Michała Wiśniewskiego – Falco Amadeusa dojdzie za około dwa miesiące. Matką dziecka jest Pola, która została żoną wokalisty niedługo po jego rozwodzie z poprzednią partnerką – Dominiką Tajner, która była czwartą żoną muzyka.

Skoro do przyjścia maleństwa na świat zostały już tylko dwa miesiące, to czas, aby zgromadzić całą wyprawkę dla dziecka. Rodzice dzieci doskonale wiedzą, że koszt wszystkich niezbędnych rzeczy, jakie potrzebne są maluchowi nierzadko jest astronomiczny. Okazuje się jednak, że Michał Wiśniewski i w tej kwestii mógł liczyć na wsparcie.

View this post on Instagram

I pojeżdżone... @viviennewisniewska

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Wsparcie za reklamę

Ostatnio na profilu muzyka na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które doskonale to potwierdza. Na fotografii zamieszczonej przez muzyka widnieje bowiem logo firmy, która sprezentowała Wiśniewskiemu i jego żonie całą wyprawkę dla malucha. Dzięki takiej akcji, firma ma zapewnioną dość wpływową reklamę w mediach społecznościowych.

- Pozostały jeszcze 2 miesiące! Ostatni raz skręcałem mebelki ponad 18 lat temu. Dziękujemy (...) za wszystkie te cuda i choć na co dzień nie potrafię wbić sam gwoździa w ścianę, to zabieram się do roboty. Co z tego wyjdzie? Zobaczycie – podpisał zdjęcie muzyk.

Fani już nie mogą doczekać się chwili, kiedy Michał Wiśniewski opublikuje na Instagramie pierwsze zdjęcie z synkiem. Musimy na to jednak jeszcze chwilę poczekać.