Najnowsze informacje w sprawie sprzedaży działki na Kamionkach właśnie ujrzały światło dzienne! Warszawiacy nie kryją oburzenia! Czy sprzedaż ta była nielegalna? Wszystko na to wskazuje! Co na to prezydent miasta, Rafał Trzaskowski?

Właśnie pojawiły się całkiem nowe informacje w sprawie sprzedaży działki na Kamionku przy ulicy Stanisława Augusta, która została sprzedana przez Biuro Gospodarowania Nieruchomościami cztery lata temu, w roku 2016.

Nabywcą był deweloper Błonia Elekcyjne, a owa działka, której powierzchnia to 22500 metrów kwadratowych kosztowała aż 38 milionów złotych!

Sprzedaż była nielegalna?

Jak wynika z donosów aktywistów stowarzyszenia Miasto Jest Nasze, działka jest objęta ochroną konserwatorską, zatem sprzedawca powinien uzyskać zgodę konserwatora zabytków na sprzedaż. Tak jednak nie było!

Rafał Trzaskowski zawiadomił zaś, że podjął decyzję o zawiadomieniu prokuratury celem wyjaśnienia całej sytuacji i rozwiania wątpliwości.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: KRAKÓW: TRWAJĄ KONTROLE W AUTOBUSACH. POLICJANCI I INSPEKTORZY MPK SPRAWDZAJĄ, CZY PASAŻEROWIE PRZESTRZEGAJĄ ZASAD SANITARNYCH. KARY MOGĄ BYĆ WYSOKIE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WARSZAWA: BARDZO NIEPRZYJEMNY ZAPACH WYDOBYWA SIĘ Z MOSTU PONTONOWEGO. CZY TO KOLEJNA AWARIA? MIESZKAŃCY STOLICY DRŻĄ Z NIEPOKOJU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: AFERA W JEDNYM Z POLSKICH MIAST! ZAMIAST PRZEWOZIĆ POTRZEBUJĄCYM POMOCY PACJENTÓW, KARETKA SŁUŻY DO PRZEWOZU PALIWA, CHORZY NIE MOGĄ UWIERZYĆ