Uwaga! Najnowsze i bardzo ważne informacje dla mieszkańców Warszawy! Dziś rano miał miejsce wypadek, zderzyły się samochody. W związku z tym trwają liczne utrudnienia i kłopoty w ruchu drogowym!

Dziś rano, około godziny 6:00 jedna z policji warszawskich otrzymała zgłoszenie o wypadku na Trasie Siekierkowskiej w Warszawie, co spowodowało ogromne korki.

Zderzenie aut na Trasie Siekierkowskiej

Jak wynika z relacji policji oraz świadków, zderzyły się dwa samochody osobowe: toyota oraz opel. Policja dotarła na miejsce błyskawicznie i zajmuje się sprawą.

Na szczęście nikt nie został ranny, lecz wypadek spowodował ogromne utrudnienia w ruchu i korki jadących w stronę centrum Warszawy.

- Ze wstępnych informacji wynika, że nikt nie został ranny. Policjanci działają na miejscu, trzeba liczyć się z utrudnieniami – mówi Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: KRAKÓW: TRWAJĄ KONTROLE W AUTOBUSACH. POLICJANCI I INSPEKTORZY MPK SPRAWDZAJĄ, CZY PASAŻEROWIE PRZESTRZEGAJĄ ZASAD SANITARNYCH. KARY MOGĄ BYĆ WYSOKIE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WARSZAWA: BARDZO NIEPRZYJEMNY ZAPACH WYDOBYWA SIĘ Z MOSTU PONTONOWEGO. CZY TO KOLEJNA AWARIA? MIESZKAŃCY STOLICY DRŻĄ Z NIEPOKOJU

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: AFERA W JEDNYM Z POLSKICH MIAST! ZAMIAST PRZEWOZIĆ POTRZEBUJĄCYM POMOCY PACJENTÓW, KARETKA SŁUŻY DO PRZEWOZU PALIWA, CHORZY NIE MOGĄ UWIERZYĆ