Pewien mężczyzna na terenie województw mazowieckiego wezwał policję na miejsce wydarzenia, gdzie odbywała się duża bójka. Teraz grozi mu kara pozbawienia wolności! O co chodzi?

Sytuacja miała miejsce w województwie mazowieckim, a dokładnie w Mławie w ubiegłą niedzielę około godziny 21:00. Funkcjonariusze policji otrzymali nietypowe wezwanie – dotyczyło dużej bójki liczącej aż trzydzieści osób!

Gdy dotarli na miejsce, okazało się, iż to nieprawda. Niedługo później na policję wpłynęło niemal identyczne zgłoszenie, lecz – jak nietrudno się domyślić – ponownie było to fałszywe wezwanie.

Policjanci rozpoznali sprawcę po samochodzie!

Jak wynika z wypowiedzi policjantów, w pobliżu obu miejsc zdarzenia zauważyli to samo auto i okazało się, że to był dobry trop, aby namierzyć sprawcę zamieszania.

Jak się okazało, 23 – letni mężczyzna, którego zatrzymali funkcjonariusze wzywał ich, bo… chciał sprawdzić, jak szybko przyjadą na miejsce! Teraz za to niedojrzałe zachowanie odpowie przed sądem.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: JANUSZ KORWIN-MIKKE ZASKOCZYŁ PODCZAS WIELKIEJ UROCZYSTOŚCI. TO, CO ZAŁOŻYŁA JEGO ZNACZNIE MŁODSZA ŻONA PRZECHODZI POJĘCIE, TO NIESAMOWITE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WSPANIAŁA SZTUCZKA Z WYKORZYSTANIEM RYŻU, KTÓRA EFEKTYWNIE POPRAWI ŻYCIE NA CO DZIEŃ. NIEWIELE OSÓB O NIEJ WIE, A DZIAŁA CUDA

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: BYŁA NA SAMYM SZCZYCIE, GDY NAGLE ROZPŁYNĘŁA SIĘ W POWIETRZU. CO STAŁO SIĘ Z EWĄ KRZYŻEWSKĄ, GWIAZDĄ PRL-U OKRZYKNIĘTĄ „POLSKĄ SOFIĄ LOREN”