Po poznańskich ulicach jeździ zamaskowany mężczyzna, który proponuje dzieciom podwiezienie do domu. Sprawa została już zgłoszona na policję. W mieście rozwieszone zostały specjalne ogłoszenia opisujące zachowanie podejrzanego kierowcy.

– Mojemu 10-letniemu synowi zostało zaproponowane wejście do auta obcego mężczyzny z chustką na twarzy. Mężczyzna był wysokim brunetem, jeżdżącym czarnym sedanem. Więcej informacji dziecko nie zapamiętało – napisała na Facebooku jedna z zaniepokojonych matek.

Jak podaje Radio Zet, mężczyzna ma się kręcić po ulicach Poznania. Rodzice alarmują, że zagaja on dzieci i proponuje, aby wsiadły do samochodu i pozwoliły się odwieźć do domu.

Na ulicach rozwieszane są specjalne ogłoszenia, które opisują niepokojące zajścia i apelują do rodziców o wzmożoną ostrożność oraz wytłumaczenie swoim dzieciom, aby nigdy nie korzystały z takiej propozycji obcych osób.

Sprawą zajmuje się policja. Analizowane są nagrania z miejskiego monitoringu.

Uwaga porywacze dzieci! Otrzymaliśmy wiadomość:"Dobry wieczór, piszę z prośbą o nagłośnienie sytuacji, która miała dziś...

Gepostet von Warszawskie Poznań am Freitag, 25. Oktober 2019

Zapoznajcie się też z najnowszymi metodami rabusiów: WCHODZĄ DO MIESZKAŃ, GDY W ŚRODKU SĄ DOMOWNICY. POLICJA NIE POTRAFI ICH ZŁAPAĆ

Zobacz też najnowszą kreację Elżbiety II, która wzbudziła niemałe zaskoczenie: BRYTYJSKA MONARCHINI ZASKOCZYŁA STROJEM! CO ZNALAZŁO SIĘ NA JEJ SUKNI?

Joanna Tec