Nie ma się co łudzić – pandemia koronawirusa zmieniła naszą rzeczywistość. W niektórych przypadkach na tyle, że nie wiadomo, kiedy będziemy w stanie mówić o powrocie do normalności.

Jednym z zastanawiających aspektów dotyczących nie tylko pandemii, ale i naszych (często odwołanych) planów, jest lato 2021. Ciężko jest sprecyzować, jak będą wyglądały tegoroczne wakacje.

Wakacje 2021. Jak będą wyglądały?

Wakacje. screen: polityka
Wakacje. screen: polityka

Wiele krajów Unii Europejskiej w dalszym ciągu pozostawia lub zwiększa obostrzenia związane z podróżami. Zblizajace sie wakacje to najepszy moment na to, by zorientować się w aktualnie panujacych zasadach. Czy w tym roku będziemy mieli szansę gdziekolwiek wyjechać?

Okazuje się, że wyjściem z sytuacji, które pomoże nam w podróżowaniu w określonej strefie bez większych ograniczeń może być paszport covidowy. Aktualnie Państwa Unijne prowadzą negocjacje z Parlamentem Europejskim. Szefowa Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen przekazała, że dzięki paszportom możliwa będzie swobodna migracja między krajami Unii Europejskiej. Paszporty mają pojawić się w czerwcu 2021 roku.

Lotnisko, Straż Graniczna. Służba Celna, Samolot YouTube
Lotnisko, Straż Graniczna. Służba Celna, Samolot YouTube

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PORUSZAJĄCE WYZNANIE PIERWSZEJ ŻONY KRZYSZTOFA KRAWCZYKA SPRZED LAT. PADŁY BOLESNE SŁOWA O ZDRADZIE. W TLE CIĄŻA. GRAŻYNA KRAWCZYK POWIEDZIAŁA DOŚĆ

O tym się mówi w Polsce: EPISKOPAT WYDAŁ WAŻNY KOMUNIKAT DLA WIERNYCH W SPRAWIE SZCZEPIONEK. RZĄD ODNIÓSŁ SIĘ DO SŁÓW DUCHOWNYCH. WIADOMO, JAK POWINNO SIĘ POSTĄPIĆ

Z życia gwiazd: JAK UŁOŻYŁA SOBIE ŻYCIE MARYLA RODOWICZ PO ROZSTANIU Z MĘŻEM? MEDIALNE ZAMIESZANIE WOKÓŁ ROZWODU JEST NIEPRZYJEMNE. PRZYZNAŁA, ŻE „NIE MA SZANS”