Rewelacje dotyczące domniemanego ojcostwa Putina wobec 17-latki krążą po sieci od 25 listopada. Wówczas w Internecie znalazł się artykuł portalu „Proekt”, w którym autorzy dowodzą, że Władimir Putin ma 17-letnią córkę Elizawetę ze Svetlaną Krivonogikh, mieszkanką Sankt Petersburga.

Medialne doniesienia z Rosji zdążyły już przedrukować między innymi tak poczytne pisma jak "Times of London", "Daily Mail" czy "New York Post". Sprawa zrobiła się bardzo głośna i wszyscy zastanawia się, czy to prawda i prezydent Rosji ukrywa córkę przed opinią publiczną Rosji.

Jak wynika ze śledztwa dziennikarzy, sytuacja finansowa Krivonogikh i jej rodziny miała się mocno poprawić, a wiele lat temu przeniosła się z komunalnego mieszkania do niezwykle ekskluzywnego domu na Wyspach Kamiennych. Zdaniem portalu „Proekt” wówczas para miała nawiązać romans.

Czy Władimir Putin ma trzecią córkę, której nie chce objawić światu? Prezydent Rosji postanowił zareagować na krążące po świecie plotki. Jest odpowiedź Kremla

Dziennikarze dowodzą, że kobieta miała zyskać akcje Banku Rossija, a obecnie jest w posiadaniu aktywów o wartości 7,7 miliarda rubli (czyli 101 milionów dolarów), jak wyjaśnia serwis Kobieta WP.

„Przyczyną tego, że zapadła się pod ziemię, może być fakt, że Krivonogikh ma córkę, która urodziła się w 2003 roku. A więc wtedy, gdy Putin walczył w pierwszych wyborach w swojej karierze” – możemy przeczytać w przytaczanym artykule.

W akcie urodzenia Elizawety nie ma wpisanego nazwiska ojca. Dziewczyna ma być bardzo podobna do samego Putina, a hipoteza ta została potwierdzona przez analizę komputerową.

Nie wiadomo jednak, jak dziewczyna wygląda, gdyż nie pokazano jej zdjęcia. Miałaby być to trzecia córka Putina – dwie ma już z byłą żoną Ludmiłą, z którą pozostawał w związku małżeńskim do 2013 roku.

Co na to Kreml? Jak można się spodziewać, zaprzeczył doniesieniom portalu. Dmitrij Pieskow przekonuje, że materiał to „żółte dziennikarstwo” i sam w sobie nie zasługuje nawet na komentarz.

fot. Youtube @CGTN

Jak informował portal "Życie": ZDUMIEWAJĄCE INFORMACJE PROSTO Z ZAKŁADU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH. CZY WYPŁATA EMERYTUR I RENT JEST ZAGROŻONA? DO ZUS SPŁYWA CORAZ MNIEJ SKŁADEK

Przypomnij sobie: PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI PRZEDSTAWIŁ ZAŁOŻENIA NOWEGO PROGRAMU POMOCOWEGO DLA MILIONÓW POLAKÓW. POJAWIŁA SIĘ KOLEJNA TARCZA. ZNANE SĄ WARUNKI

Portal "Życie" pisał również: WŁADZE BĘDĄ MIAŁY DOSTĘP DO STANU NASZYCH KONT BANKOWYCH? ZDUMIEWAJĄCE INFORMACJE TRAFIŁY DO MEDIÓW. NIEBAWEM POJAWI SIĘ SYSTEM KONTROLI RACHUNKÓW