Pewna matka nie spodziewała się, że zwykły dzień przerodzi się w prawdziwy koszmar. To, co się wydarzyło, było nie do przewidzenia.

Nieznani sprawcy porwali dziecko

Kobieta spacerowała chodnikiem, przed sobą miała wózek, w którym siedział jej roczny synek. Nagle do mamy podeszła pewna para i… zaczęła grozić jej bronią. Sprawcy porwali dziecko.

To jeszcze nie wszystko. Jak podaje Super Express, już wcześniej podjęli podobną próbę porwania innego dziecka. Tym razem z powodzeniem – uciekli z dzieckiem.

Rzecz wydarzyła się w Atlancie. Mężczyzna groził kobiecie bronią, krzycząc: „Oddawaj dziecko!”. Wywiązała się szarpanina.

Choć sprawca nie użył broni, wraz z drugą osobą porwali dziecko, wsiedli do auta i odjechali. Wtedy kobieta zadzwoniła na policję.

Wystraszona kobieta nie wiedziała, jak się zachować. Na całe szczęście zrozpaczonej mamie udało się zabrać but jednego ze sprawców, co było znacznym ułatwieniem dla policji.

Ostatecznie zidentyfikowano i odnaleziono sprawców – byli to Maynor Dario Valera Zuniga oraz Kristin Nicole Valera Zuniga. Najbardziej prawdopodobnym motywem jest fakt, że małżeństwo, które porwało rocznego chłopca, bezskutecznie starało się o dziecko i pragnęło swojej pociechy.

Udało się znaleźć malucha, który, by utrudnić zidentyfikowanie, był przebrany za dziewczynkę. Na szczęście jest cały i zdrowy.

Teraz parę czeka konfrontacja z wymiarem sprawiedliwości. Oskarżeni zostali o pobicie, rozbój oraz porwanie.

Przypomnij sobie o… W CZASIE REMONTU FONTANY NATKNĘLI SIĘ NA NIEZWYKŁE ODKRYCIE. TEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Jak informował portal Życie: NAJNOWSZE INFORMACJE DOTYCZĄCE USZKODZONEGO RUROCIĄGU W WARSZAWIE. POLICJA ZABEZPIECZA DOKUMENTACJĘ

Portal Życie pisał również o… KRAJOWY FESTIWAL POLSKIEJ PIOSENKI W OPOLU ZAGROŻONY? OKAZAŁO SIĘ, ŻE JEDEN Z UCZESTNIKÓW JEST ZAKAŻONY KORONAWIRUSEM