Jak podaje portal "Fotoblogia", w Internecie krąży szokujące nagranie, które jest dowodem na to, że niektórzy rodzice nad bezpieczeństwo dziecka przedkładają nad widowiskowe ujęcie. Na wideo widać, jak ociec trzyma dziecko nad przepaścią. Chłopiec mógł spaść w każdej chwili.

Porażające nagranie

Filmik z nieodpowiedzialnym zachowaniem ojca znajdował się na Weibo, portalu, który jest chińskim odpowiednikiem Facebooka. Na tym medium społecznościowym pojawiło się nagranie wykonane na drodze Hongjing niedaleko Pekinu. Widzimy na nim ludzi siedzących na skraju drogi nad przepaścią, ale nie to wzbudziło największe kontrowersje.

Widzimy na nim również skrajnie nieodpowiedzialnego rodzica. Rodzina postanowiła zatrzymać się i wykonać pamiątkowe zdjęcie. Niestety narazili na niebezpieczeństwo swojego syna. Widzimy, jak ojciec trzyma dziecko za ręce nad przepaścią, a inna osoba robi zdjęcie. Chłopiec opiera się nogami o ścianę urwiska. Nie było żadnych zabezpieczeń, czy specjalistycznej asekuracji.

YouTube

Film z nieodpowiedzialnym i szokującym zachowaniem ojca chłopca obiegł Internet. Najpierw głośno zrobiło się o nim w Chinach za sprawą mediów społecznościowych, a potem na całym świecie. Daily Mail podaje, że na nagraniu słychać głos mężczyzny, który mówi, że "Patrz, patrz! Ręcę mu się trzęsą". To dowód na to, z jak niebezpieczną sytuacją mieliśmy do czynienia.

Niestety nie udało się zidentyfikować rodziców i dziecka z nagrania, a co za tym idzie nie można względem z nich wyciągnąć żadnych konsekwencji. Całą sytuację można zobaczyć na nagraniu poniżej.

Co sądzicie o zachowaniu ojca?

To też może cię zainteresować:

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:

O tym się mówi: