Choć wesele powinno kojarzyć się młodej parze i gościom z najpiękniejszym dniem w życiu, w dobie pandemii koronawirusa wywołuje u niektórych strach i niechęć do uczestnictwa w ceremonii.

Wesele jest jedną z najważniejszych uroczystości w życiu. Niestety, aktualnie niesie ze sobą także ogromne ryzyko. Przekonali się o tym na własnej skórze goście kolejnej ceremonii.

Ten ślub miał być najpiękniejszym dniem w życiu państwa młodych, a także niezapomnianym wydarzeniem dla weselników. Niestety, wesoła uroczystość zamieniła się w koszmar – wszystko przez koronawirusa.

Ślub a koronawirus. Źródło: radiozet.pl
Ślub a koronawirus. Źródło: radiozet.pl
Ślub a koronawirus. Źródło: radiozet.pl

Koronawirus na kolejnym ślubie

Nic nie wskazywało na to, jakie wydarzenia będą mieć miejsce podczas wesela oraz tuż po nim. Nikt nie przypuszczał, że zaraz po ślubie stanie się coś tak strasznego.

Jak podaje portal Lelum.pl, pewien ślub zakończył się ogromnym dramatem. Co dokładnie się stało?

Okazało się, że 30-letni mężczyzna z Indii już przed swoim ślubem miał objawy, które mogły wskazywać na to, że został zarażony koronawirusem. Niestety, mężczyzna w dalszym ciągu miał kontakt z innymi, co więcej, wybrał się z Gurgaonu do swojej rodzinnej wioski i tam wziął ślub.

Najbliżsi próbowali zatuszować, co działo się dalej. Tymczasem zaledwie dwa dni po ślubie pan młody zmarł.

Według lokalnych mediów 8 czerwca mężczyzna udał się do swojej rodzinnej wioski. Już wtedy zauważono dziwne objawy u 30-latka, jednak rodzina nakazała mu pójść… do znachora.

- Przed dniem procesji weselnej zemdlał i miał zimne dreszcze – opowiadał jeden z mieszkańców wioski.

Koronawirus na weselu / c.tribune.com.pk
Koronawirus na weselu / c.tribune.com.pk

Rodzina młodego wywierała na nim ogromną presję, dlatego wesele nie zostało przełożone i odbyło się 15 czerwca. Dwa dni później pan młody był już martwy. Zatajano tę tragedię przez tydzień.

Pan młody zmarł podczas drogi do szpitala, a rodzina zdecydowała się na spalenie zwłok mężczyzny. Dopiero tydzień po całym zdarzeniu władze zostały poinformowane przez anonimową osobę i skierowały tam siły do badań weselników. Wdowa nie została zarażona koronawirusem.

Wyszło na jaw, że aż 15 sąsiadów zmarłego ma COVID-19, a wśród rodziny i gości weselnych znalazło się aż 80 osób, u których stwierdzono zarażenie. Dotychczas przeprowadzono 300 testów.

Przypomnij sobie o… ŻÓŁTE PAZNOKCIE JUŻ NIGDY NIE BĘDĄ PROBLEMEM. SKĄD BIERZE SIĘ TO ZJAWISKO I JAK WYBIELIĆ PŁYTKĘ PAZNOKCIA DOMOWYMI SPOSOBAMI

Jak informował portal Życie: "ROLNIK SZUKA ŻONY". CZY PROWADZĄCA PROGRAM MARTA MANOWSKA SPODZIEWA SIĘ DZIECKA? ZDJĘCIA Z PLANU ZWRÓCIŁY UWAGĘ MEDIÓW

Portal Życie pisał również o… TE MIEJSCA W KUCHNI BRUDZĄ SIĘ NAJSZYBCIEJ. JAK JE WŁAŚCIWE SPRZĄTAĆ? TO NAPRAWDĘ PROSTE