Franciszek Sterczewski to poseł elekt z Poznania, który swoją postawą zdobył sympatię internautów. Na swoim profilu w mediach społecznościowych zachęca do korzystania z pociągów, jednocześnie zaznaczając, że sam jest zwolennikiem komunikacji zborowej. 

Poseł Koalicji Obywatelskiej, niedawno opublikował fotografię, na której to pokazuje, jak korzysta z komunikacji zbiorowej. Sterczewski pochwalił się, że właśnie na taką formę transportu postawił, wybierając się na szkolenie dla nowych parlamentarzystów do stolicy.

Jego wpis ma zachęcać podróżujących do częstszego korzystania z pociągów oraz ma oznaczać, że priorytetem dla Sterczewskiego jest przywrócenie świetności tej formy komunikacji. Na opublikowanym zdjęciu poseł pokazuje kartkę z hashtagiem MakeZbiorKomGreatAgain, której hasło ma stać się zapowiedzią jego działań.

Poseł dodaje, że taka forma jest nie tylko wygodna, ale przede wszystkim ekologiczna, co w dobie walki o poprawę środowiska powinno być dla nas najważniejsze.

Deklaracje Franciszka Sterczewskiego spodobały się internautom, którzy popierają inicjatywę parlamentarzysty. Takie zachowanie jest świetnym dowodem na to, że komunikacja zbiorowa to dokonały środek transportu dla wszystkich, niezależnie od wykonywanego zawodu czy poglądów politycznych.

O pośle, co jeździł koleją 🚂🚃🚃 Dzwoni pani z Kancelarii Sejmu: - dzień dobry, zapraszam na uroczyste seminarium dla nowo...

Gepostet von Franek Sterczewski am Donnerstag, 17. Oktober 2019

#MakeZbiorKomGreatAgain Tymczasem poseł elekt jedzie dalej i zaprasza na pokład! Czyli słowo komentarza i zaproszenie do...

Gepostet von Franek Sterczewski am Freitag, 18. Oktober 2019

U nas dowiesz się więcej o bieżących sprawach polskiej polityki: ZMIANY W RZĄDZIE PIS. DOTKNĄ RÓWNIEŻ ZBIGNIEWA ZIOBRO

Chcesz wiedzieć, jak dbać o swoją sylwetkę? Zajrzyj do tego artykułu: DBASZ O SWOJĄ WAGĘ? POZNAJ LISTĘ PRODUKTÓW, KTÓRYCH LEPIEJ UNIKAĆ!

Weronika Wojciechowska