To „mycie solne” ma wiele zalet.

Często pranie po praniu nie jest zbyt dobrze wypłukane, jest na nim nalot proszku do prania. Wpływa to negatywnie na stan rzeczy, szybko tracą kształt i atrakcyjny wygląd. Jeśli podczas prania dodasz sól, na ubraniach nie pozostanie detergent.

Wszyscy wiedzą, że wszystkie rzeczy, zwłaszcza kolorowe, z czasem blakną i tracą kolor. Sól pomoże uporać się z tym problemem. Ubrania dłużej zachowają swój kolor i reprezentacyjny wygląd.

Kolejną zaletą mycia solą jest to, że szybko wysycha. Jest to szczególnie ważne w sezonie zimowym, gdy rzeczy są suszone na balkonie.

Sól należy wsypywać do maszyny przez otwór na odżywkę-nabłyszczacz. Niektórzy wlewają go razem z proszkiem, nie można tego nazwać błędem, ale mimo to sól jest bardziej skuteczna podczas płukania.

Sól dobrze rozpuszcza się w wodzie, na ubraniach nie pozostaje nalot. Próbowałam tej metody wiele razy i jestem zadowolony.

To też może cię zainteresować: Niepokojąca zbieżność wizji ojca Pio i śląskiej wizjonerki. Kiedy nadejdą dni ciemności? Czy czeka nas nieuchronny koniec wszystkiego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Irana Santor przez lata milczał o tych traumatycznych wydarzeniach. Wreszcie zdecydowała się opowiedzieć, co ją spotkało

O tym się mówi w Polsce: Zła wiadomość dla miłośników bardzo popularnej przyprawy. Sanepid wycofał partię jednej z nich. Co znaleziono w jej składzie