Reprezentacja Polski intensywnie przygotowuje się do swojego pierwszego meczu na Euro 2024, gdzie zmierzy się z Holandią. Jak pokazano na popularnym vlogu "Łączy nas piłka", piłkarze znajdują czas nie tylko na treningi, ale również na zacieśnianie więzi w zespole. W szczególności, Wojciech Szczęsny dba o dobrą atmosferę w drużynie, co widać na opublikowanych nagraniach.


Mistrzostwa Europy rozpoczęły się14 czerwca, a pierwsze spotkanie przyniosło zwycięstwo reprezentacji Niemiec nad Szkocją wynikiem 5:1. A my gramy dziś o 15:00. Nasz pierwszy rywal to Holandia, a mecz odbędzie się w Hamburgu.


Polska drużyna przygotowuje się do spotkania w bazie w Hanowerze. Nagrania z treningów, udostępniane na kanale "Łączy nas piłka" w serwisie YouTube, pokazują, że panuje tam znakomita atmosfera. Piłkarze są pełni energii i optymizmu, a ich wzajemne relacje są bardzo dobre.


Jednym z kluczowych zawodników, który dba o dobry nastrój w zespole, jest Wojciech Szczęsny. Na vlogu można zobaczyć, jak od 7. minuty nagrania żartuje wraz z Marcinem Bułką, na temat języka angielskiego używanego przez wielu piłkarzy. Szczęsny celowo przekręca słowa i udaje, że ma problemy z językiem, co powoduje wiele śmiechu w zespole.
Podczas jednego z wywiadów Szczęsny specjalnie mówił z błędami, jak na przykład: "What interview finish", mając na myśli, jak długo potrwa rozmowa. Powiedział również: "You say, say, say fifteen minute. After is one hour", co wywołało uśmiechy i śmiech wśród kolegów z drużyny.


Warto dodać, że Wojciech Szczęsny nie ma żadnych problemów z językiem angielskim. Języka nauczył się podczas gry w Arsenalu, gdzie trafił w 2006 roku mając zaledwie 16 lat. Grał tam do 2015 roku, po czym przeszedł do AS Romy, a następnie do Juventusu, gdzie występuje do dziś.


Mecz Polski z Holandią odbędzie się w niedzielę, 16 czerwca, w Hamburgu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Kibice z niecierpliwością czekają na ten pojedynek, licząc na świetny start Biało-Czerwonych w Euro 2024.


Polska reprezentacja jest pełna energii i gotowa do walki. Dzięki dobrym przygotowaniom i pozytywnej atmosferze w drużynie, możemy mieć nadzieję na udany występ na Mistrzostwach Europy.


To też może cię zainteresować: Padł rekord Euro. To najszybszy gol w historii. Kibice oniemiali z wrażenia


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kłótnia na królewskim balkonie. Charlotte i Louis dają popis temperamentu na oczach tłumów