Ostatnie dni października rozpieszczają nas, przynajmniej pod względem temperatury. Ostatni dzień miesiąca upłynie nam pod znakiem wysokich jak na tę porę temperatur, sięgających 18 stopni Celsjusza. Jak podaje portal "Gazeta", 1 listopada przyniesie nam dość podobną aurę do tej dzisiejszej. Poznajcie szczegóły!

Pogoda na 1 listopada 2023

Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wskazują, że 1 i 2 listopada nie powinniśmy się spodziewać drastycznej zmiany w pogodzie. Należy spodziewać się raczej słonecznej aury. Jeśli popada, to tylko lokalnie. Więcej chmur pojawi się na północy i na południu kraju. Tam należy się spodziewać przelotnych opadów słabego deszczu.

Najchłodniej będzie w północnej Polsce. Tam temperatura wzrośnie maksymalnie do 8 stopni Celsjusza. W centrum termometry pokażą 13 stopni Celsjusza. Najcieplej będzie na południu, gdzie odnotujemy 15 stopni.

Problemem może być porywisty wiatr, który będzie się dawał we znaki w pierwszej części dnia nad morzem i we wschodniej części kraju. Z czasem jego siła będzie słabnąć.

Cmentarz/YouTube @Chodźże na wycieczkę
Cmentarz/YouTube @Chodźże na wycieczkę
Cmentarz/YouTube @Chodźże na wycieczkę

Pogoda na 2 listopada 2023

W czwartek należy spodziewać się słonecznej aury, bez deszczu. Niestety ponownie dadzą o sobie znać silniejsze porywy wiatru. Na południu kraju wiatr osiągnie prędkość do 60 km/h. W górach powieje halny z siłą do 110 km/h.

W Zaduszki najcieplej będzie na Zachodzie, tu termometry pokażą 16 stopni Celsjusza. Najniższe wartości temperatur zobaczą mieszkańcy północnej części kraju - tu od 10 do 13 stopni.

Miejmy nadzieję, że prognozy się sprawdzą.

To też może cię zainteresować: Obsada "Przyjaciół" przerwała milczenie po niespodziewanym odejściu Matthew Perry'ego. "Z czasem powiemy więcej, o ile będziemy w stanie"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Światło dzienne ujrzały szczegóły rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Aktorka miała przyznać się do zdrady. Co jeszcze wiadomo

O tym się mówi: Jarosław Jakimowicz przyłapany w gmachu TVP. Czy to zapowiedź powrotu aktora do stacji