Wiadomość o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela było ogromnym zaskoczeniem dla sympatyków pary. Jak wskazuje portal "Super Express", było to jedno z najgłośniejszych rozstań w ostatnich kilkunastu miesiącach i choć od ponad roku nie są już małżeństwem, wciąż poświęca się sporo miejsca łączącym ich stosunkom. Tabloid dotarł do dokumentów z rozprawy rozwodowej, które wskazują, że aktorka przyznała się do zdrady i nie chciała skorzystać z terapii małżeńskiej.

Tego nikt się nie spodziewał

Kiedy w marcu ubiegłego roku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wydali wspólne oświadczenie o rozstaniu, mało kto był w stanie to uwierzyć. Ich małżeństwo uchodziło za idealne, o co sami skrzętnie dbali, kreując taki wizerunek w mediach społecznościowych. W sierpniu 2022 roku oficjalnie przestali być małżeństwem. Skończyło się na jednej rozprawie.

"Super Expressowi" udało się dotrzeć do szczegółów z rozprawy. Wynika z nich, że Marcin Hakiel zorientował się, że jest "okłamywany przez żonę" w lutym ubiegłego roku. Miał ją zapytać o to wprost. Początkowo Cichopek zaprzeczała, ale w końcu przyznała, że zdradziła męża ze swoim kolegą z pracy, Maciejem Kurzajewskim. Po przyznaniu się do winy miała się wyprowadzić.

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel/YouTube @Plotki 24h
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel/YouTube @Plotki 24h
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel/YouTube @Plotki 24h I

To nie wszystko

Jak się okazuje Marcin Hakiel chcial podjąć próbę ratowania rodziny. Zaproponował Katarzynie Cichopek pójście na terapię małżeńską, ale ta miała odmówić skorzystania z pomocy specjalistów.

Ostatecznie uczucie tancerza do kobiety, z którą był przez 17 lat, wygasło i także on przestał widzieć szanse na to, że ich małżeństwo uda się uratować.

Byli małżonkowie doczekali się dwójki dzieci, którymi opiekują się w trybie naprzemiennym. Żadna ze stron nie wystąpiła o alimenty, choć jak szacuje tabloid, aktorka zarabia nawet trzy razy więcej niż jej mąż.

Tabloid poprosił o komentarz do swoich ustaleń zarówno Marcina Hakiela, jak i Katarzynę Cichopek, ale żadne z nich nie skomentowało sprawy.

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel/YouTube @Plotki 24h
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel/YouTube @Plotki 24h
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel/YouTube @Plotki 24h

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Odwiedzając groby bliskich, warto zabrać ze sobą monetę. Do czego może się przydać

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wiele osób popełnia te błędy w uprawie grudnika. Przez to roślina nie kwitnie. Jak sprawić, że znów grudnik obsypie się kwiatami

O tym się mówi: Wiele osób zastanawia się, czy zaniedbywanie grobów bliskich jest grzechem. Jeden z kapłanów nie pozostawia w tej kwestii żadnych złudzeń